Üç aylık hasret sona erdi

Dahiliye Uzmanı Dr. Yasin Çakıl, üç ay süreyle geçici görevlendirme ile gittiği Yenikent Devlet Hastanesi’nden Karasu Devlet Hastanesi’ne dönüş yaptı.

Üç aylık hasret sona erdi

Karasu Devlet Hastanesi Derneği Başkanı Hasan Eminoğlu, Uzm. Dr. Yasin Çakıl’ın üç ay önce pandemi dolayısıyla iş yükü artan Yenikent Hastanesi’ne iki aylık süreyle geçici görevle atandığını belirterek, “Görülen lüzum üzerine bu süre 3 aya uzatılmıştı. Doktorumuzun Karasuya dönmesi öncelikle onun takibinde olan ve şifa bulan hastaları çok sevindirdi” dedi.

Karasu gibi hareketli ve nüfusu giderek artan bil ilçede hastanenin ahengini bozup hizmeti aksatacak müdahaleleri doğru bulmadıklarını söyleyen Başkan Eminoğlu, “Doktor da insan. Haliyle kurulu bir düzeni ve çalışma yöntemi var. Bu şekildeki geçici görevlendirmeler sisteme zarar veriyor Bırakın hasta doktoruyla, doktor hastasıyla rahat şekilde buluşsun.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2021, 12:11

Cihan Ersöz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aygüner aydınlı
Aygüner aydınlı - 3 ay Önce

Ailece çok sevindik Allah razı olsun ilgilenenlerden biz memnunuz yasin çakıl doktor beyden başarılar dileriz karasunun sevilen doktoru

SIRADAKİ HABER