Yeni Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi açıldı

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi açıldı.

Yeni Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi açıldı
banner189

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Acil Servisi bu gece saat 24.00 itibariyle SEAH Merkez Kampüsünde yapımı tamamlanan yeni binasında hizmet vermeye başladı. Hastalar taşındı. Poliklinikler bu sabahtan itibaren yeni hastanede hizmet veriyor.

ACİLLER GECE 24'TEN İTİBAREN YENİ HASTANEDE

SEAH Merkez Kampüsü yanında inşa edilen 48 bin 390 metrekarelik kapalı alana sahip 370 yatak kapasiteli yeni Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde taşınma çalışmalarını inceleyen İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Azizi Öğütlü, saat 24.00 itibariyle kadın doğum ve çocuk hastalıkları için acil servis hizmetlerinin artık yeni binada verilmeye başlandığını duyurdu.

ACİLLER GECE POLİKLİNİKLER  BUGÜN BAŞLADI

Çalışmalarla ilgili hastane yöneticileri ve teknik ekipten bilgi alan Öğütlü, Donatım semtinde bulunan eski binanın boşaltılarak taşınma işlemlerinin hızlı bir şekilde tamamlandığını dile getirdi. Poliklinik hizmetlerinin de 10 Ağustos Pazartesi günü saat 09.00 itibariyle yeni binada verilmeye başlandığını belirten Öğütlü, eski binada serviste tedavi gören hastaların yeni binaya taşındığını kaydetti.

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER