Ak Parti'den gündem açıklamaları

Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, geçtiğimiz hafta ilçe başkanlığı olarak yaptıkları etkinlikleri paylaştı ve ilçe gündemini değerlendirdi.

Ak Parti'den gündem açıklamaları

Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ilçedeki son gelişmeleri değerlendirdi ve parti olarak gerçekleştirdikleri etkinlikleri anlattı.

‘’YAZ SEZONUNA HAZIR’’

Yavuzyiğit, Karasu Sahil Projesi için çalışmaların aralıksız devam ettiğini dile getirerek bir açıklamada bulundu. “Karasu sahil projesi için hummalı bir çalışma ile yaz sezonuna inşallah hazır hale gelecek” diyen Hasan Yavuzyiğit; “Asfalt öncesi zemin iyileştirme çalışmalarını Karasu Belediye Başkanımız İshak Sarı, Başkan Yardımcımız Hilmi Erbatan ve Meclis Üyemiz Sabri Aslanbay ile yerinde inceledik. Gençlere daha yaşanılabilir bir Karasu bırakmak için var gücümüzle çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

‘’EKSİKLİKLER EN KISA SÜREDE GİDERİLECEK’’

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ile birlikte Hürriyet Mahallesi'ni ziyaret eden Başkan Hasan Yavuzyiğit şöyle konuştu; ‘’Hürriyet Mahallemize Belediye Başkanımız İshak Sarı ve Belediye Başkan Yardımcılarımız Hilmi Erbatan, İsmail Karakaş, Hüdaver Ağun ile birlikte ziyaret ettik. Mahalle muhtarımız Cumhur Özkan’la mahallenin eksikliklerini istişare edip, en kısa sürede giderilmesi yolunda gayret edileceğini söyledik.”

SEVİNÇ’TEN YAVUZYİĞİT’E ZİYARET

Karasu PTT Müdürü Kadri Sevinç’in kendilerini parti binasında ziyaret ettiğini söyleyen Yavuzyiğit, “Müdürümüz ile birlikte kıymetli istişarelerle değerlendirmelerde bulunduk. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür eder, gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN

 “Karasu Devlet Hastanemize beklenen tomografi cihazının gelmiş olması, bir kaç gün içerisinde de kurulumunun gerçekleşerek faaliyete olması hepimizi sevindirdi” diyen Hasan Yavuzyiğit; “Aynı zamanda başhekim yardımcısı olarak göreve başlayan Uzman Doktor Kardiyolog Oğuzhan Bodur Bey de poliklinik hizmetleri ile hastanemizde görevine devam etmektedir. Hastanemizin eksiklerinden olan ve uzun zamandır beklenen tomografi cihazının hastanemize ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ederim” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2021, 10:44

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER