AK Parti Karasu Kongresi 26 Eylül'de. İlçe başkanı kim olacak?

Ertelenen kongrelere start verilen Ak Parti’de, Karasu kongresi fındık sezonu ve turizm hareketliliğinden dolayı 26 Eylül’de yapılacak.  

AK Parti Karasu Kongresi 26 Eylül'de. İlçe başkanı kim olacak?
banner189

İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ‘’Karasu İlçe Teşkilatı olarak gereği gibi, uyum içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Daha önce teşkilatımızda kongre süreci başlamıştı. Kongreye bir gün kala ortaya çokan koronavirüs salgını dolayısıyla erteleme oldu. Genel merkezimizce ertelenen kongrelerimize yeniden start verildi. Biz de Karasu İlçe Teşkilatı olarak ilçemizde yaşanan fındık sezonu ve turizm hareketliliğinden dolayı 26 Eylül’de kongremizi yapmak için talepte bulunmuştuk. İl ve genel merkezimiz de belirlene tarihi uygun buldular. 26 Eylül Cumartesi günü ilçe teşkilatımızın kongresini yapacağız’’ dedi.

HER SALI TOPLANTI

Başkan Yavuzyiğit, ‘’Karasu halkımız her zaman Ak Parti’ye sıcak bakmıştır ve yapılan seçimlerde her zaman diğer partilere de fark atmıştır. Koronavirüs sürecinde sağlık alanında yapılan çalışmaları gören vatandaşlarımız bize daha sıcak bakmaya başladı. Bizler bu sıcaklığı gittiğimiz her mahallede hissediyoruz. Ak Parti Karasu İlçe Teşkilatı olarak her Salı akşamı tüm birimlerimizle birlikte haftalık değerlendirme toplantımızı yapıyoruz. Toplantıda partimize kayıt olmak isteyen arkadaşlarımızın taleplerini değerlendirip üye yapıyoruz’’ diye konuştu.

ORTAK KARARIMIZ 14 BİN ÜYEYİ GEÇMEK

Yavuzyiğit, ‘’Güncel olarak ilçe teşkilatımızda 11 bin 500 üyemiz var. İlçemizde 40 bin civarında seçmen var. Biz de seçimlerde 25 bin civarında oy alıyoruz. Sivil toplum kuruluşu olarak da açık ara bir üyelik durumu olması bizim için başarı sayılır. İlçe teşkilatı olarak diğer birimlerimizle ortak kararımız ise üye sayısında 14 bini geçmektir’’ ifadelerini kullandı.

DAHA ZAMAN VAR

26 Eylül’de yapılacak olan ilçe kongresi ile ilgili bilgi veren Yavuzyiğit, ‘’Kongremize daha zaman var. Şu anda İshak Sarı’nın belediye başkanı adayı olmasından sonra genel merkezimizin atamasıile geldiğim görevimin başındayım. Zamanı geldiğinde ilçe teşkilatındaki arkadaşlarımız, il başkanımız ve milletvekillerimizle görüşeceğiz, birlikte karar vereceğiz. İlçemize gelecek olan kalıcı yatırımlarda ve diğer çalışmalarda her zaman destekçiyiz. İlçe teşkilatı olarak yaptığımız çalışmalarda bizlere desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2020, 14:58

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER