AK Parti Ramazan'da da ziyaretlerine devam ediyor

AK Parti Karasu Teşkilatı hem ziyaretçilerini ağırlıyor hem ziyaretlerine devam ediyor. İlçe Teşkilatı, Ramazan ayı nedeniyle ilçe ziyaretlerine başlayan ve ilk ziyaretini Karasu’ya yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi ağırladı. İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, Belediye Başkanı İshak Sarı ile mahalle ziyaretlerine de devam ediyor.

AK Parti Ramazan'da da ziyaretlerine devam ediyor

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Ak Parti Karasu İlçe Teşkilatı’nda partililerle bir araya geldi. Burada konuşan Yüce, başta AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit olmak üzere tüm ilçe teşkilatı üyelerine çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

‘KARASU’YA HER ŞEY LAYIK’

Başkan Yüce; “Bir Sakaryalı kardeşiniz olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Yerel yönetimlerden sorumlu Belediye Başkanı’mız İshak Sarı’nın da Karasu’daki hizmetlerini yakından takip ediyor ve kendisini tebrike diyoruz. Karasu’da iş birliği halinde vatandaşlarımıza hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Karasu’ya her şey yakışır, Karasu’ya her şey layıktır” dedi. Başkan Yavuzyiğit ise “Ekrem Yüce’ye, ilçemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Ramazan bereketiyle de hizmetlerin artarak devam etmesini diliyoruz” dedi.

RAMAZANDA DA MAHALLE GEZİLERİNE DEVAM

Partide ziyaretçilerini ağırlayan ilçe teşkilatı mahalle ziyaretlerine de devam ediyor. İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, Belediye Başkanı İshak Sarı, belediye meclis üyesi Sabri Aslanbay, Yakup Ayar, İsmet Yavuzyiğit ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin katıldığı ziyaretlerde vatandaşlarla bir araya geliniyor. Heyet hemen hemen her gün bir mahallede teravih namazına katılıyor. En son Konacık, Denizköy ve Kızılcık mahallelerinde vatandaşlarla birlikte teravih namazı kılan Ak Partililer, ardından mahalle sakinleri ile kahvehanede çay içerek sohbet etti. Başkan Yavuzyiğit, Konacık, Denizköy ve Kızılcık mahalle halkına misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2022, 10:44

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER