banner469

AK Parti 'Teşkilat Akademisi' programında

Ak Parti Karasu İlçe Örgütü ‘Teşkilat Akademisi’ programına katıldı. Eğitim programında teşkilat üyelerine çeşitli konularda bilgilendirme yapıldı.

AK Parti 'Teşkilat Akademisi' programında

AK Parti Karasu İlçe Örgütü, Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından düzenlenen Teşkilat Akademisi Liderlik Okulu Eğitim Programına katıldı. Sakarya Üniversitesi’nde düzenlenen programda Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Ak Parti Karasu İlçe Teşkilat Başkanı Hasan Yavuzyiğit, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Nesrin Basmacı, Karasu Belediye Meclis Üyesi Sabri Aslanbay, Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri ve Ak Parti Yönetim Kurulu üyeleri hazır bulundu.

'DEĞERLİ BİLGİLER ALDIK'

Programda alanında uzman kişilerden sahada karşılarına çıkabilecek ve bilmek zorunda oldukları her konuda değerli bilgiler aldıklarını belirten Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, “Teşkilat Akademisi eğitimini önemli programlardan biri olarak görüyorum. Gelecek vizyonumuza ve ufkumuza yön verecek ve büyük ölçüde istifade ettiğimiz programda eğitim veren katılımcılara ve teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2021, 13:11

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER