AK Partililer Longozu inceledi: Sezona hazır olacak mı?

AK Partililer Longozu inceledi: Sezona hazır olacak mı?

AK Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ve yönetim kurulu üyeleri, Acarlar Longozu’nun iş sahasını ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

    Tarım ve Orman Bakanlığı’nın 1. Bölge Müdürlüğü tarafından ihale edilen birinci etap Acarlar Longozu muhtelif tesisler ve çevre düzenleme yapım işi sürüyor. AK Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, yönetim kurulu üyeleri ve Karamüezzinler Mahallesi Muhtarı Hasan Sütçü, Acarlar Longozu muhtelif tesisler ve çevre düzenleme yapım işini yerinde inceledi, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

  Yavuzyiğit, ‘’Hâlihazırda bulunan 700 metrelik yürüyüş yoluna ilave olarak bir kilometre daha yol eklendikten sonra toplamda 1700 metrelik yürüyüş yolunun sonunda 14 metre yüksekliğinde yapılacak gözlem kulesi ile longozu izleme fırsatı da bulunacak.

Kısa sürede girişteki tesislerin yapılıp bakanlığa teslim edileceğini de dile getiren yetkililer, sezona girişteki tesislerle 700 metrelik bölümün bitirilmiş vaziyette teslim edilebileceğini, kalan bir kilometrelik yol ve kule yapım işinin de anlaşılan süre içerisinde tamamlanacağı da bildirildi’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2020, 16:46

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER