banner469

Ali İhsan Yavuz’dan tepki çeken çıkış: ‘Tayyip Bey’e oy ver, sevap kazan!’

İstanbul Büyükşehir seçimlerinde kullandığı “Hiçbir şey olmasa da kesin bir şeyler oldu” sözleriyle 31 Mart yerel seçimlerine damga vuran AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz bu kez “Tayyip beye destek verdiğimiz için sevap hanelerimize yazılmaya devam ediyor” açıklamasıyla gündeme geldi.

Ali İhsan Yavuz’dan tepki çeken çıkış: ‘Tayyip Bey’e oy ver, sevap kazan!’

   Ağrı’da katıldığı genişletilmiş il danışma toplantısında konuşan Sakarya Milletvekili ve AKP Genel Başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz yine tartışılacak ifadeler kullandı.

OYLAR SEVAP HANESİNE

Yavuz toplantıda şöyle konuştu:

 “Milletin rotası benim rotamdır diyen ve prangaları bir bir söken, tuzakları boşa çıkartan, zincirleri kopartan Recep Tayyip Erdoğan'ı başımızda tutmak en büyük iştir. 20 yıl Recep Tayyip Erdoğan'ı iktidarda tutmak ve işte o iktidarda tuttuğumuz Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptıkları sayesinde sevap hanemize bir şeylerin yazılıyor olması çok büyük bir şey. Bu, liderimizi siz ve biz orada tutmasaydık olmazdı. Böyle bir yiğit başımızda bulunuyor. Bu güzelliklere vesile oluyor. Sevap hanesine güzel şeyler yazıyor. Biz de oylarımızla Tayyip beye destek verdiğimiz için sevap hanelerimize yazılmaya devam ediyor.”

MÜBAREK DAVA VURGUSU

Partisinin herhangi bir makamında nefer olarak çalışmaya devam edeceğini belirten Ali İhsan Yavuz sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ne yapmam gerekiyorsa onu yapacağım. Bu davayı çok mübarek dava olarak görüyorum. Milletin rotası benim rotamdır diyen, prangaları bir bir söken, zincirleri söken Recep Tayyip Erdoğan’ı başımızda tutmak en büyük iştir.”

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2021, 16:31

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER