Basınla buluşan Sarıoğlu: Karasu hak ettiği gibi yönetilecek

İYİ Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu basın mensupları ile iftarda bir araya geldi. Karasu’nun şanslı bir coğrafyada olduğuna değinen Sarıoğlu, ''İyi Parti’nin Türkiye genelindeki yükselişi Karasu’da da devam ediyor. İlçemizin hak ettiği gibi yönetilme vakti geliyor’’ dedi.

Basınla buluşan Sarıoğlu: Karasu hak ettiği gibi yönetilecek

İYİ Parti Karasu İlçe Teşkilatı düzenlediği iftar programında Sakarya Nehri kıyısında Karasulu basın mensuplarını ağırladı. Sarıoğlu’na ait mekânda 22 Nisan Cuma günü düzenlenen iftarda Başkan Sarıoğlu tarafından hazırlanan yemekler ise oldukça beğenildi. İftar yemeğinin ardından gündem konuları edilen sohbetlerin odağı oldu.

‘İLÇEMİZ ÇOK ŞANSLI’
Başkan Sarıoğlu, Karasu'nun çok şanslı bir coğrafyada bulunduğunu belirterek, ne turizm ne tarım ne de sanayi alanında tam olarak kendini ortaya koyamayan bir durumda olduğunu söyledi. Karasu’nun hangi alanda gelişeceğinin ve projelerini güçlendireceğinin hala belirlenemediğini dile getiren Sarıoğlu, “Turizm mi, tarım mı yoksa sanayi mi? Hepsinden biraz alan ilçemizin hangi sektörde yol alacağı belli değil. Karasu’nun kalkınması öncelikle kimlik belirlemesiyle gerçekleşecektir. Limana sahibiz ama sanayimiz yok. Bulunmaz bir kumsalımız var ama turizmde yokuz. Bolca tarım arazisine sahibiz ama tarım kapasitemiz yetersiz ve çeşitliğimiz yok’’ diye konuştu.

'ÖNEMLİ PROJELERİMİZ VAR'

 İyi Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır’ın Karasu’ya çok önem verdiğini söyleyen İyi Parti ilçe başkanı, ‘’İlçemiz için önemli projelerimiz var. İyi Parti’nin Türkiye genelindeki yükselişi Karasu’da da devam ediyor. Karasu’nun hak ettiği gibi yönetilme vakti geliyor. Bunu da önümüzdeki seçimlerin ardından İyi Parti döneminde başaracağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2022, 18:07

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER