Başkan Direk; ''Karasu’nun kaybedilmiş haklarını geri almaya çalışıyoruz''

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün'ün, 8 Mayıs Karasu ziyaretinde BMC fabrikası arazisinin tahsis edilmesine ilişkin detayları dile getirmesini eleştiren MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara'nın basın açıklamasına Gelecek Partisi Karasu İlçe Başkanı Salim Direk'ten yanıt geldi.

Başkan Direk; ''Karasu’nun kaybedilmiş haklarını geri almaya çalışıyoruz''

İlçe Başkanı Salim Direk açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

‘TANK VE KAMYON NEREDE?’

‘’Öncelikle MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara'nın muhataplık derecesinde yapmış olduğu talihsiz açıklama hakiki sorunları şirazesinden çıkartmaktan başka ne olabilir ki? Kafası karışanlar için Gelecek Partisi olarak tekrar hatırlatmakta fayda var. Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, BMC fabrika arazisinin tahsisi ve sonrasına ilişkin muhataplarına Sakaryalılar ve milletimiz adına bir soru sordu ve soru şu şekildeydi; bu kadar teşvike rağmen tank nerede? Kamyon nerede? Bu kadar net bir soruya milletin hakkına girip mağdur edenleri savunan, muhataplık derecesinde talihsiz bir açıklama MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara tarafından yapılmıştır. Açık olarak ifade etmem gerekirse yok hükmündedir. "

BİRLİK BERABERLİK VURGUSU

Gelecek Partisi Karasu İlçe Başkanı Salim Direk “Siyasetin bir üslubu ahlakı olmalı, kimsenin kişiliği üzerinden siyaset yapmadan kimseyi de ötekileştirmeden birlik beraberlik içinde olunmalı. İlçemizin ve değerli hemşerilerimizin hakkına, hukukuna ve kazanımlarına sahip çıkmak, ilçemizdeki sorunları cesaretle dile getirmek ilçemizde faaliyet gösteren bütün siyasi parti temsilcilerinin asli görevidir. Dolayısıyla Gelecek Partisi olarak bu görev ve sorumluluk bilinciyle Gelecek misyonunu temsil etmekteyiz. Biz Gelecek Partisi olarak Karasulu vatandaşlarımızın kaybedilmiş haklarını geri almaya çalışırken onlar 30 Ak Partilinin partilerinden istifasının telaşına düşmüşlerdir" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2022, 09:46

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER