Başkan Yavuzyiğit muhtarlarla buluştu

Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, muhtarlarla bir araya gelerek onları dinledi, isteklerini not aldı. Belediye Başkanı İshak Sarı'nın da katıldığı toplantıda 30 mahalle muhtarı ile bir araya gelindi.

Başkan Yavuzyiğit muhtarlarla buluştu

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit’in ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda muhtarlarla Nisa Et’te bir araya gelindi. Mahalle muhtarlarının dilek ve temennilerini dinleyen Başkan Yavuzyiğit, gerçekleşen ve gerçekleşecek olan çalışmalarla ile ilgili açıklamalarda bulunduğunu ifade etti.

'YERİNDE İNCELEYİP ÇÖZMEYE ÇALIŞTIK'

‘’Malum Pandemi sürecinde yaklaşık iki yıldan bu yana kapanmalar ve pandemin yaygınlaşmasından dolayı toplu olarak muhtarlarımızla bir araya gelemedik” diyen Yavuzyiğit; “Bizler daha ziyade teşkilatımız ve meclis üyelerimiz ile birlikte köylerimizi ziyaret etmeye çalıştık. Konuları, sorunları varsa yerinde inceleyip çözmeye çalıştık. Uzunca bir aradan sonra tüm muhtarlarımızla bir arada olmak istedik. Katılımları için teşekkür eder, yapılan istişarelerin hayırlara vesile olmasını dilerim’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2022, 12:24

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER