CHP'de seçim hazırlığı

Cumhuriyet Halk Partisi seçimlere hazırlık yapmaya başladı. Dün düzenledikleri toplantıya Kadın Kolları İl Başkanı Azize Çeroğlu da katıldı. İlçe Başkanı Aykut Süt, "Gelecek dönemde ülkeyi biz yöneteceğiz" mesajı verdi.

CHP'de seçim hazırlığı

   Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karasu İlçe Başkanlığı’nda yeni yıl itibariyle toplantı trafiği de yoğunlaştı. CHP'liler, 2023 seçimlerine hazırlık yapmaya başladı. İlçe Başkanlığı, 21 Ocak Cuma günü parti binasında yoğun ilgi gören bir toplantı düzenledi. Sakarya Kadın Kolları İl Başkanı Azize Çeroğlu ile yönetim kurulu üyeleri, İlçe Başkanı Aykut Süt ile yönetim kurulu ve kadın kolları üyelerinin katıldığı toplantıda partililerin heyecanı oldukça yüksekti.

 ‘BİZİM HER TOPLANTIMIZ BİR OKUL’

   CHP'de, erken seçim olasılığı da dikkate alınarak parti içinde saha çalışması yürüten grupların çalışmalarını arttırması planlandı. İlçenin sorunları, seçmenlerin beklentilerine ilişkin çalışmaların ön planda olacağına vurgu yapan Azize Çeroğlu, Karasu Kadın Kollarını da harekete geçirdi. Çeroğlu, ‘’CHP yaptığı ziyaretlerde yurttaşların taleplerini dinliyor ve tüm toplum kesimlerini kucaklayacağını da gösteriyor’’ diye konuştu.

   Toplantının çok verimli ve güzel geçmesinden dolayı memnuniyetini dile getirerek tüm katılanlara teşekkür eden Azize Çeroğlu, ‘’Ayrıca bizim her toplantımız bir eğitimdir, okul gibidir’’ dedi.

‘ÇALIŞMALAR KARARLILIKLA DEVAM EDECEK’

   Yürütülen çalışmaların kararlılıkla devam edeceğini belirten CHP Karasu İlçe Başkanı Aykut Süt, "Partililerimiz ve bize güç katan yeni üyelerimizle de beraber, hedefimiz doğrultusunda her gün her yerde olmaya çabalıyoruz. Hangi partiye oy verdiğine hiç bakmadan vatandaşlarımızın dertlerini, taleplerini dinliyoruz. Çözümler, projeler üretmek için çalışıyoruz. 2023 seçimleri için, erken seçim olasılığını da dikkate alarak çalışmaya başladık'' diye konuştu, ''Gelecek dönemde ülkeyi biz yöneteceğiz" mesajı verdi.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2022, 15:54

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER