CHP Karasu'da büyük miting heyecanı yaşanıyor

Cumhuriyet Halk Partisi Karasu İlçe Örgütü cumartesi günü İstanbul’da yapılacak olan Büyük İstanbul Mitingi’ne katılmak isteyenler için otobüs kaldıracak. Karasu İlçe Başkanı Aykut Süt, akşam 18:00’da düzenlenecek miting için 13:00’da ilçeden hareket etmeyi planladıklarını söyledi.

CHP Karasu'da büyük miting heyecanı yaşanıyor

'BÜYÜK MALTEPE MİTİNGİ'NDE OLACAĞIZ'
Cumhuriyet Halk Partisi’nde Büyük İstanbul Mitingi heyecanı yaşanıyor. Maltepe'de 21 Mayıs Cumartesi günü düzenlenecek olan 'Milletin Sesi' mitingi için ilçelerden ve il merkezinden otobüs kaldırılacak. Karasu’dan en az bir otobüs kaldıracaklarını söyleyen İlçe Başkanı Aykut Süt, “Büyük demokrasi şölenimizde her vatandaşımızı yanımızda görmek isteriz. Maltepe’de yapılacak olan mitingde Genel Başkanımız halka hitap edecek. Bu coşkuyu yaşamak isteyen vatandaşlarımıza araç tahsisi yapacağız” dedi.
KATILMAK İSTEYENLER İLÇE ÖRGÜTÜNE ULAŞABİLİR
Büyük İstanbul Mitingi’nin kusursuz olması için ellerinden geleni yaptıklarını söyleyen Başkan Süt, “Planlamada aksaklık olmaması için cumartesi günü bizimle mitinge gelecek gönüldaşlarımızın ilçe örgütümüze bilgi vermesi gerekiyor. Buna göre araç temini yapacağız. Maltepe’deki mitingimizde Genel Başkanımızın yanı sıra Grup Başkanvekillerimiz ve milletvekillerimiz de olacak. Tüm partililerimizi bu şölene katılmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2022, 15:06

Karasu Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
CENGİZ ÜSTÜN
CENGİZ ÜSTÜN - 2 ay Önce

Mitinge katılmak istiyorum. Örgüte gelemedim.

SIRADAKİ HABER