CHP muhtarlarla buluşacak

Cumhuriyet Halk Partisi Karasu İlçe Yönetimi danışma toplantısı için bir araya geldi. Toplantıda Karasulu muhtarlarla bir araya gelip mahallelerin sorunlarıyla ilgili görüş alışverişinde bulunulması kararlaştırıldı.

CHP muhtarlarla buluşacak

   İlçe Başkanı Aykut Süt, 2 saat süren ve basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantı sonrası yazılı bir açıklama yaptı.

   Yönetim Kurulu üyeleri ile partinin çalışmaları ve genel sorunlarla ilgili değerlendirmelerde bulunduklarını belirten Süt açıklamasında, “Üyelerimizin, partililerimizin ve hemşerilerimizin sorunları ile ilgili bu danışma toplantılarında değerlendirmelerde bulunuyoruz. Bu doğrultuda da ilçemize ne katkı sağlayacaksak yapmaya çalışıyoruz” dedi.

ÇÖZÜM HEP BİRLİKTE

   Toplantıda söz alan yönetim kurulu üyeleri ise, “İlçe yönetim kurulu toplantıları bizim için çok önemlidir. CHP’de her birey başkan yardımcısıdır ve sorunların çözümünü hep birlikte sağlayacaktır. Bu bilinçle hareket eden topluktan oluşan bir partiyiz. Bu katılımın, bizlere olan inancını biliyoruz. Bu anlamda toplantılarımız ve çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek” ifadelerini kullandılar.

MUHTARLARLA TOPLANTI

   Başkan Aykut Süt, 28 Ekim Perşembe günü Karasu muhtarları ile bir araya gelmeyi kararlaştırdıklarını belirtti ve şunları kaydetti: “Kendileriyle Karasu’ya dair fikirlerimizi paylaşıp, sorunlar ve çözümler ile ilgili görüş alış verişinde bulunacağız. Yönetim kurulu ve meclis üyelerimizin de katılacağı toplantımıza ilçe basınını da davet ettik.’’

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2021, 12:50

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER