Direk: 'Geleceğimiz bizim için önemli'

Gelecek Partisi Karasu İlçe Başkanı Salim Direk, ''Ülkemizde olan felaketler ve toplumsal sorunların bitmesini diliyoruz'' dedi.

Direk: 'Geleceğimiz bizim için önemli'

   Yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayımlayan Gelecek Partisi Karasu İlçe Başkanı Salim Direk, “2021 zorlu şartlarla gecen yılımızın ardından 2022’ye erişmemizin huzuru ve sevincini sizlerle paylaşıyoruz'' dedi.

   ''Yeni yılımıza girerken halkımızın yüzündeki huzur, sağlık ve bereketi eksik olmasın diyerek saygı, sevgi, barış, adalet olması dileğiyle, Ülkemizde olan felaketler ve toplumsal sorunların bitmesini diliyoruz. 2022 yılının daha huzurlu, sağlıklı ve bereketli olmasını diliyoruz'' ifadelerine yer veren Başkan Direk, mesajına şöyle devam etti:

   ''Çocuklarımızın ölmediği, kadınlarımızın daha güvenli bir Türkiye’de yaşayabilmesi bu yeni yılda en çok arzu ettiğimiz dileğimizdir. Biz Gelecek Partisi olarak Türkiye’mizde rahat, huzurlu ve en önemlisi adaletli bir ülke olması için bu yıl da çalışmaya ve daha çok çalışmaya devam edeceğiz. Unutmayalım, geleceğimiz bizim için önemli. Tüm hakkımızın yeni yılı kutlu olsun inşallah.''

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2022, 15:59

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER