Geçen hafta Ak Parti...

Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ve partililer geçen haftayı ziyaretlerle tamamladı.

Geçen hafta Ak Parti...

   Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, Belediye Meclis Üyesi Murat Kaçar ve Ak Parti Tanıtım Medya Başkanı Volkan Yıldız, Van’a tayini çıkan İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ahmet Tevfik Altunel’i makamında ziyaret ederek yeni görev yerinde başarılar diledi.

   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Jandarma Komutanı Binbaşı Altunel; “Karasu’da görev yaptığım süre boyunca çok güzel insanlar tanıdım. Çok güzel de dostluklar kazandığıma inanıyorum. Yeni görev yerim Van. Aynı özveri ile görevimiz Van’da devam edecektir. Herkese ilgi ve alakasından dolayı, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

MAHALLE ZİYARETİ

Başkan Hasan Yavuzyiğit, Karasu Belediye Meclis Üyesi İsmet Yavuzyiğit, Kurudere Mahalle Muhtarı Hasan Emanet ve Ak Parti Yönetim Kurulu üyelerinden bazı isimler Hürriyet Mahallesini ziyaret etti.

   Ziyaret ile ilgili konuşan Yavuzyiğit; “Yeni seçilen muhtarımızı tebrik edip mahalle başkanımızla istişarelerde bulunduk. Koronadan dolayı vefat eden Hürriyet Mahalle Muhtarı Abdurrahman Denizhan’a Allah’tan rahmet diliyoruz. Çok güzel hizmetleri ve çalışmaları olmuştur. Ama maalesef kendisini kaybettik. Abdurrahman Denizhan Muhtarımızın vefatının ardından Hürriyet Mahallesi muhtarı seçilen Cumhur Özkan’a görevinde başarılar dileriz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2021, 14:40

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER