banner469

Geleceğin gençleri iş başında

''Arkadaşlarımızla sürekli bu tarz etkinlikler yürütüyoruz ve yürütmeye de devam edeceğiz'' diyen Gelecek Partisi Karasu İlçe Gençlik Kolları Başkanı, ekibi ile sokak hayvanları için yem ve mama bıraktı...

Geleceğin gençleri iş başında

Gelecek Partisi Karasu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tunahan Kayıkçıoğlu, gençlik kolları üyeleri Ömer Akbulut ve Emirhan Karabulut Karasu’da parklara ve çeşitli noktalara sokak köpekleri, kediler ve kuşlar için yiyecek bıraktı. Hayvanları elleriyle besleyen gençler, yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanlarını unutmadıklarını belirterek ayrıca bu işten çok mutlu olduklarını söylediler.

‘’Dilsiz kulları unutmayalım ki onlar da ahirette bizi unutmasın” sözünü hatırlatan Gençlik Kolları Başkanı Tunahan Kayıkçıoğlu, “Bu manada arkadaşlarımızla sürekli bu tarz etkinlikler yürütüyoruz. Gelecek Partisi Karasu Gençlik Kolları olarak sokak hayvanlarımızı sevindirmek bizi de sevindiriyor. Çalışmalarımıza ve ilçede yaşayan sahipsiz hayvanlara yönelik etkinliklerimize devam edeceğiz’’ diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2021, 12:02

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER