Gelecek Partili Kayıkçıoğlu'dan Ak Partili Şahin'e; 'Her çalışmaya katılmak isterim'

Gelecek Partisi Karasu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tunahan Kayıkçıoğlu, ''Belediyecilik anlayışının yol, kaldırım ve çevre düzenlemesinden ibaret sanıldığı zihniyetten çıkılmalı. İktidar partisi olarak bir çalışmanız bulunmuyor. Gençlerimizi bir an önce bu ruhsal çöküşten kurtarmak için gayret gösterirseniz, bu alan da yapacağınız her çalışmaya katılmak istediğimi de gönülden söylüyorum'' ifadeleriyle Ak Parti Karasu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Şahin’e seslendi

Gelecek Partili Kayıkçıoğlu'dan Ak Partili Şahin'e; 'Her çalışmaya katılmak isterim'

Gelecek Partisi Karasu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tunahan Kayıkçıoğlu, Ak Parti Karasu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Şahin’e yönelik bir açıklama yaptı. Kayıkçıoğlu'nun açıklaması şöyle:

''Gençlik çağı hayatın dinamiği içerisindeki en önemli zamanımızdır. Gençler bu zamanlarında sosyal çevreden çok fazla etkilenir ve bu çevrenin etkisiyle çoğu zaman hayatına yön verir. Bu yaşlarda kendi öz benliğini bulma çabası ile hataya düşen gençlerimizde uyuşturucu gibi madde kullanımları bile ne yazıkki karşılaştığımız bir durum. Bu sorunun önüne geçilmesi için daha fazla gayret göstermeliyiz diye düşünüyorum.

İKTİDAR PARTİSİ KARASU GENÇLİK KOLLARI BAŞKANIMIZA ÇOK İŞ DÜŞÜYOR

Burada temel problemlerimizin çözümü için İktidar Partisi Karasu gençlik kolları başkanımıza da çok iş düşüyor. Belediyecilik anlayışının yol, kaldırım ve çevre düzenlemesinden ibaret sanıldığı zihniyetten çıkılarak, gençlere etkinlikler planlanmalı, farkındalık ve faaliyetler arttırılmalıdır ve bu iş için bir bütçe ayrılmalıdır. Sosyal etkinliğe yeterince müsait olan Karasu’da bu anlamda hiçbir planlama görmüyorum.

ŞU ANLIK YAPILABİLECEK FAALİYETLER SİZİN ELİNİZDE

İktidar partisinin gençlik kolları başkanı olmanız sebebiyle şu anlık yapılabilecek faaliyetler sizin elinizde ama bu fırsatın kullanılmasına yönelik çalışmanız bulunmuyor. Sürekli arka planda tutulan, ötelenen bir durumdaki gençlerimizi bir an önce bu ruhsal çöküşten kurtarmak için gayret gösterirseniz, bu alan da yapacağınız her çalışmaya katılmak istediğimi de gönülden söylüyorum. Karasulu gençlerimizi daha aydınlık yarınlara taşıyabilmek adına gayretimiz hiç bitmesin...''

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2022, 16:47

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER