Gelecek'te kadınlar görevi resmen devraldı

Gelecek Partisi Karasu Kadın Kolları Başkanlığına getirilen Hatice Er, mazbatasını aldı. Er, partisinin Sakarya İl Başkanlığı'nda düzenlenen törenle, mazbatasını Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik’in elinden aldı.

Gelecek'te kadınlar görevi resmen devraldı

   Gelecek Partisi Karasu Kadın Kolları İlçe Başkanı Hatice Er mazbatasını aldı. Gelecek Partisi İl Başkanlığı’nda düzenlenen törenle, Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik’ten mazbatasını alan Hatice Er, burada yaptığı konuşmada kadın kolları başkanlığına getirilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Törene Karasu İlçe Başkanı Salim Direk ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Kongre öncesi teşkilatlanma çalışmalarını tamamladıklarını belirten Başkan Salim Direk, mazbatasını alan Hatice Er’e başarı dileklerini iletti.

TEŞEKKÜR ETTİ

   Resmi olarak görevi devralan Hatice Er, partiye yakışır bir şekilde çalışacaklarını belirterek her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olacaklarını aktardı. Er, ''Gönül verdiğim partinin kadın kolları başkanlığına getirilmekten dolayı çok mutluyum. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Benden desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim'' diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2021, 10:12

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER