'Görevimizi yerine getiriyoruz' diyen Keleş, ziyaretlerine devam etti

Başkan Ecevit Keleş ve beraberindeki heyet Karasu ziyaretlerine bu hafta da kaldığı yerden devam etti.

'Görevimizi yerine getiriyoruz' diyen Keleş, ziyaretlerine devam etti

   CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, Karasu’da gerçekleştirdiği ziyaretlerine devam etti. Başkan Keleş Karasu’da sırasıyla İncili, Kabonoz, Kuzuluk, Küçükkarasu, Kuyumculu ve Aziziye Mahallelerini ziyaret ederek, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Ecevit Keleş, CHP Karasu İlçe Başkanı Aykut Süt, il ve ilçe yöneticileri ile birlikte hem esnafın sorunlarını yerinde dinledi hem de partiye yeni üyeler kazandırdı. Esnafın çayını içerek üye kaydı yapan Keleş, “Halkın sorunları belli. Çözüm belli. Sorunu çözecek olan parti de belli” ifadelerini kullandı.

“SORUNLARI YERİNDE DİNLEDİK”

   Ziyaretler sonrasında açıklama yapan CHP’li Keleş, “Karasu ilçemizin sınırlarında bulunan mahallelerde yaşanan sorunları yerinde dinledik. Muhtarlarımızın ve bölgede yaşayan vatandaşlarımızın şikâyetlerini, gerekli mercilere aktarmak üzere notlarımızı aldık. Ana muhalefet partisi olarak vatandaşı dinleme ve sorunlarına ortak olma görevimizi yerine getiriyoruz, getirmeye devam edeceğiz. Umuyoruz ki edindiğimiz bilgiler, aldığımız notlar doğrultusunda halkımızın talepleri karşılanır, sorunları çözülür” ifadelerini kullandı.

   Başkan Keleş son olarak ziyaret ettiği mahallelerde kendilerini ağırlayan İncili mahalle muhtarı Mehmet Zeki Avcı, Kabonoz mahalle muhtarı Mustafa Öztürk, Kuzuluk mahalle muhtarı Temel Aslanbey, Küçükkarasu mahalle muhtarı Abdullah İngenç, Kuyumculu mahalle muhtarı Mustafa Çalık ve Aziziye mahalle muhtarı Besim Ömer Cengiz’e teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2021, 14:10

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER