'Gündem olma hayali kurmuyoruz. Sorunları gündeme getiriyoruz'

İyi Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu, MHP İlçe Başkanı Münir Ali Kara’nın İyi Parti milletvekili Ümit Dikbayır’ın Karasu ziyareti ile ilgili eleştirilerine yanıt verdi. Dikbayır’ın Yenimahalle’de vatandaşın derdini dinlediğini söyleyen Sarıoğlu, ‘’Biz parti olarak sorunları yerinde dinleyip çözüm arıyoruz’’ dedi.

'Gündem olma hayali kurmuyoruz. Sorunları gündeme getiriyoruz'

Hasan Sarıoğlu’nun açıklaması şöyle:

''İlçemizde kendini aydınlanmış olarak gören hayatın akışında, sanatta ve siyasette yaşanan tüm olağan şeyleri olağanüstü şekilde değerlendirip adeta bir illüminati edası ile lanse etmeye çalışan sözde siyasi mevkidaşım,

Tarihlere, şarkılara ve bir yuvarlak masaya binlerce anlam yükleyip altında onlarca mana aramak akıl sağlığınıza zarar verir.

SÖZDE YERLİ VE MİLLİ

Sözde yerli ve milli, devletin bekası diye diye yerli ve milli ülkenin bütün kazanımlarını yabancılara satanlarla bir olup, Cumhur İttifakı çözer diyorsun öylemi. 

Balıkçı barınağı 2022 bütçesinden çıkarıldı, yarım bırakılması erozyona sebep oluyor. Biz dile getirdik hadi çözün, o proje bu yıl bitsin ciddiyetinizi herkes görsün.

Biz gündem olma hayali kurmayız ortada bir sorun varsa bunu gündeme getiririz.

Yalanla bu iş yürümez…

Yenimahalle’de hem balıkçının derdini dinleyip hem de erozyona uğrayan bölgeyi gezip olayın vahametini derhal il başkanımıza aktardık. İl başkanımız sağ olsun hiç vakit kaybetmeden ikinci gün vekilimizle birlikte Karasu’ya geldi.

VEKİLİMİZ GEREĞİNİ YAPTI, SORUN ÇÖZÜLDÜ

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Sn. Ümit Dikbayır Karasu’ya geliyor, insanların derdini dinliyor, balıkçı esnafı ve Yenimahalle halkı ile hasbihal ediyor ve bu olayı TBMM’ne taşıyacağını, dikkatleri Karasu’ya çekeceğini söylüyor.

Biz İyi Parti olarak insanların derdinle dertlenip sorunları gidermeye çalışıyoruz ki bunun somut örneği, Hürriyet mahallesindeki taş ocağı sorunuydu. Sağ olsun vekilimiz bu konuyu ulusal basına kadar taşıdı ve gereğini yaptı, sorun çözüldü.

Peki şimdi soruyorum, siz iktidarın küçük ortağının Karasu’daki temsilcisi, bu güne kadar Karasu’daki hangi sorunu dile getirip çözüm için vekilinizi ilçemize getirebildiniz?

Bir bakan sallanmaz ama bir bakanlık sallanır.

Derdi olan bu milletin, derdi ile bu devletin tüm birimleri sallanır.

Bizim anlayışımızda hükümetler Millete hizmet için vardır,

Sizi de anlıyorum, sizin anlayışınız da koltuğunuzu korumak her şeyden önce gelir keza üstlerinizden  aldığınız talimat kadar konuşabilirsiniz.''

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2022, 14:54

Karasu Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bir bilen
Bir bilen - 3 ay Önce

Son cümle çok önemliydi

SIRADAKİ HABER