İYİ Parti, Alparslan Türkeş Parkı'na karavan kurdu

İYİ Parti Karasu İlçe Başkanlığı üye çalışmalarına devam ediyor. Alparslan Türkeş Parkı’na kurulan İyi Parti karavanının uzun süre burada üye kayıt işlemleri yapacağı öğrenildi.

İYİ Parti, Alparslan Türkeş Parkı'na karavan kurdu

Parti binasında yapılan üyeliklerin yanı sıra çalışmalarına devam eden İyi Parti Karasu İlçe Başkanlığı daha geniş kitlelere ulaşabilmek için karavan kurma kararı aldı. Bu karar sonrası 4 Nisan Pazartesi günü Karasu İlçe Başkanlığı, Alpaslan Türkeş Parkı’nda parti karavanını kurup üye kayıtlarına başladı. Programa İyi Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Karasu İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu, il ve ilçe yönetimi üyeleri katıldı.

Konu hakkında açıklama yapan İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu; ‘’Partimize ülke genelinde artan teveccüh aynı şekilde ilçemizde de görülmektedir. Biz de yapmış olduğumuz üye çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek parti karavanımızı ilçenin merkezine kurduk’’ dedi.

KARAVAN 10 GÜN KALACAK

Sarıoğlu, ‘’Bugün itibariyle 10 gün boyunca karavanımız burada olacak. Hem belediyeden izin aldık, kendilerine teşekkür ediyoruz hem kaymakamlıktan izin aldık. Üye çalışmamızda ciddi bir artış var. Burada gelenle gidenle hasbihal ediyoruz, hal hatır soruyoruz, derdini dinliyoruz. Üye olmak isteyene üye kaydı yapıyoruz. Kimsenin TC kimlik numarasını ele geçirip kimseyi üye yapmıyoruz. Herkesin gönül rızasıyla, herkese fotoğraf çektiriyoruz ki sosyal medyada görüyorsunuzdur. Fotoğraf istemeyen de oluyor. Korku imparatorluğu hala devam ettiği için. Karasu’da üye sayımızı her geçen gün arttırıyoruz. Şu andaki üye sayımız 700’ün üstünde. İnsanların teveccüh gösterdiğini görüyoruz. Kendilerine teşekkür ediyoruz bize verdikleri destek için’’ diye konuştu.

‘ORGANİK ÜYE YAPIYORUZ’

‘’Sakarya’da en ciddi anlamda üye yapan parti İyi Parti. Biz organik üye yapıyoruz’’ diyen İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan sözlerine şöyle devam etti; ‘’Kimsenin TC kimlik numarasını alıp imzasız üye yapmıyoruz. Onun için çok anlamlı bir üyelik çalışması yürütüyoruz yaklaşık dört senedir ve bugün de Karasu’da açtığımız üyelik karavanımıza tüm hemşerilerimizi bekliyoruz. Karasu’da üye sayımızı çok daha iyi noktalara getirmek için çaba sarf ediyoruz. Başkanımız başta olmak üzere tüm teşkilatımız bu konuda üstün bir çaba sarf ediyor. Diğer ilçelerimizde de aynı çalışmayı yapıyoruz tabi ki, eş zamanlı olarak. Sakarya genelindeki üye sayımız 10 bin. Diğer partilerin üye sayılarını siz kendiniz araştırın, bulun. Benim bir şey söylemem yakışık almaz ama çok uzun yıllardır siyaset içinde bulunan partilerin hepsinin de üstüne çıkmış durumdayız. İktidar partisi için bir şey söylemiyorum, oradaki üyelerin ne kadar organik olduğunu siz tahmin edebilirsiniz herhalde. Bazı insanlar çünkü haberleri olmadan da üye yapılabiliyor. Biz buna şahit oluyoruz. Karasu’daki üyelik çalışmalarımızın çok daha iyi noktada olması gerektiğini düşünüyorum. Seçime kadar bir hedefimiz var. O hedefi tutturacağız inşallah'' ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2022, 13:03

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER