Karasu Ak Parti'den haftalık rapor

Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit partisinin geçen haftaki mesaisini paylaştı. Ak Parti geçen haftayı grup toplantısı ve ziyaretlerle tamamladı.

Karasu Ak Parti'den haftalık rapor

KAYMAKAM İLE GÖRÜŞ ALIŞ VERİŞİ

Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ilçe yönetimi ile birlikte Kaymakam Ahmet Naci Helvacı’yı ziyaret etti. Kaymakam Helvacı’yı makamında ziyaret eden Ak Parti İlçe Teşkilatı, yaptıkları ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu. Kaymakam Ahmet Naci Helvacı’ya yakın ilgisinden dolayı teşekkür eden Başkan Yavuzyiğit; “Yönetim kurulundaki arkadaşlarımız ile birlikte ziyaretlerimize devam etmekteyiz. Kaymakamımız Ahmet Naci Helvacı’ya samimiyetinden ve güler yüzünden dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz’’ dedi.

TAŞLIGEÇİTLİLERLE BULUŞMA

Karasu-Taşlıgeçit Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Yavuzyiğit ve yönetim kurulu üyeleri, Taşlıgeçit mahalle muhtarı Veysel Aksu ile birlikte mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Mahallede bulunan eksiklikleri birinci ağızdan dinleyen Yavuzyiğit, eksikliklerin ve çalışma yapılacak yerlerin farkında olduklarını ve zamanla bu eksikliklerin giderileceğinin altını çizdi. Mahallede yaşayan yaşça ilerlemiş olan büyükleri de ziyaret eden Başkan Yavuzyiğit, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın selamını da bizzat kendilerine iletip dualarını istedi.

AĞUSTOS AYI GURUP TOPLANTISI

Ak Parti Karasu İlçe Teşkilatı Ağustos Ayı Gurup Toplantısı Belediye Başkanı İshak Sarı’nın katılımı ile yapıldı. Ak Parti İlçe Teşkilatındaki toplantı, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ve Yönetim Kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleşti. Toplantıda üye çalışmaları, saha ziyaret çalışmaları, gençlik kolları ve kadın kollarının gerçekleştirdiği çalışmalar masaya yatırıldı. İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit; “Her ay gerçekleştirmiş olduğumuz toplantılarda sahada ve içeride yaptığımız çalışmaları ve yapacak olduğumuz çalışmaları hep birlikte analiz ederek tartışıyoruz. Toplantımızda alınan kararların hayırlara vesile olmasını dilerim” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2021, 11:14

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER