Karasu Ak Parti'nin bu haftaki adresi Darıçayırı

Ak Parti Karasu İlçe Teşkilatı'nın mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Salıkkaya Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Hasan Yavuzyiğit bu hafta Darıçayırı Mahallesi’ndeydi.

Karasu Ak Parti'nin bu haftaki adresi Darıçayırı

   AK Parti Karasu Teşkilatı üyeleri, Darıçayırı Mahallesi’ni ziyaret ederek mahallenin muhtarı Mustafa Kaya ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Başkan Yavuzyiğit, ziyarette mahalle sakinleriyle sohbet etti, kendilerine aktarılan sorun ve talepleri dinledi.
AK Partili yönetim kurulu ve belediye meclis Üyeleri, Darıçayırı ziyaretide mahalle halkı ile uzun süre sohbet ederek mahalleli ile eksiklikler ve genel konular hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

TEŞEKKÜR ETTİ
   Sorunları ve talepleri değerlendirmeye aldıklarını söyleyen Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, “Çalışma planımız doğrultusunda gerek merkez, gerekse dış mahallelerimizde hemşerilerimiz ile buluşmaya, konuşmaya ve dertleşmeye devam ediyoruz’’ dedi. Darıçayırı Mahallesi’ndeki buluşmanın ardından Yavuzyiğit, mahale halkının misafirperverliği için teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2021, 12:07

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER