Karasu Akşener’i bekliyor

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener 9 Haziran Perşembe günü Karasu’ya gelerek vatandaşla buluşacak. Akşener Bulvar’da bir konuşma yapacak.

Karasu Akşener’i bekliyor

   Türkiye’nin seçim ortamına girmesiyle birlikte il ve ilçe ziyaretlerine hız veren Millet İttifakı liderlerinden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener 9 Haziran Perşembe günü Sakarya’nın üç ilçesini ziyaret edecek. Önce Kocaali’ye gidecek olan Akşener’in saat 15.00’te Karasu’da olması bekleniyor. İYİ Parti lideri son durağı Ferizli olacak.

ESNAFI ZİYARET EDECEK

   Akşener’in programı konusunda basını bilgilendiren İYİ Parti İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu, “Genel Başkan Akşener’in Atatürk Bulvarı’nda esnafları ziyaret edeceğini ve ardından halka sesleneceğini söyledi. Başkan Sarıoğlu, ““Türkiye’de il il, ilçe ilçe uyanış devam ediyor. Sakarya’mız ve Karasu’muz da uyanan şehir ve ilçeler arasında yer alacak. Genel Başkanımız Meral Akşener’in de dediği gibi bu haram düzen yıkılacak. Tüm Karasu halkını ve partilileri, 9 Haziran Perşembe günü Atatürk Bulvarı’na bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

İlçe Başkanı Sarıoğlu sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla da Karasu halkını 9 Haziran’da Atatürk Bulvarı’nda beklediklerini duyurdu.

Tıkla, videoyu izle: https://youtu.be/6Nw0Wtdy09U

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2022, 09:57

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER