Kayıkçıoğlu: 'Umudunuzu kaybetmeyin'

Gelecek Partisi Karasu Gençlik Kolları Başkanı Tunahan Kayıkçıoğlu, ülkeyi yöneten iktidarın iyi hizmetlerini desteklediklerini ve yanlışları da eleştirmeyi sürdüreceklerini belirterek, “Umutsuzluk yok” mesajı verdi.

Kayıkçıoğlu: 'Umudunuzu kaybetmeyin'

   Tunahan Kayıkçıoğlu yaptığı yazılı açıklamada, başta ülke ekonomisinin durumu olmak üzere çeşitli konularda değerlendirmelerde bulundu. Doğruları konuşmaktan asla vazgeçmeyeceklerini belirten Kayıkçıoğlu şunları dile getirdi:

İNSANLARIMIZ ZOR DURUMDA

“Bu memleketin adına kim bir çivi çaktıysa Allah razı olsun. Biz yapılan hizmeti, emeği asla görmezden gelmeyiz.  Emekçilerimiz, memurlarımız, kadınlarımız, çocuklarımız ve öğrencilerimiz için elimizden geleni yapmakla mükellefiz.  Yapılan doğruları dile getirdiğimiz gibi, yanlışlara da yanlış demeyi biliriz. Atılan adımları inceleyerek ve mevcut gidişata göre öneriler, önergeler veririz. Lakin hükümet bunları genellikle görmezlikten gelerek, kendi yaptıkları yanlış politikadan ötürü insanlarımızı zor durumda bırakmaktadır.”

‘SİSTEM TERS GİDİYOR’

“Bildiğimiz üzere ekonomimizin gidişatı yakıt fiyatları, döviz kuru ve yaşamın pahalılaşması rekoru görmüşken asgari ücretin yetersiz kalması veyahut zam yapılmaması mevcut sistemin ters gittiğini göstermektedir.”

‘ÜLKENİN BİRLİĞİNDEN YANAYIZ’ 

“Bizler Gelecek Partisi kadrosu olarak başta Türkiye genelinde daha sonra Karasu’da rahat, huzurlu, insanların düşüncelerine değer verilen bir yaşam sürmek için mücadele edeceğiz; doğruları aşılayacak yanlışları dile getireceğiz. Koltuk ve makam için yıllarca ülkeyi bölmeye çalışanlara fırsat vermeyecek, birleştirici gücümüzün olduğunu her fırsatta göstereceğiz. Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür, bir millet olarak bu zorlu şartları üstesinden geleceğimize inanalım. Umudumuzu kaybetmeyin bir gün geleceğiz. “

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2021, 12:50

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER