MHP cumartesi günü kongre heyecanı yaşayacak

MHP Karasu Teşkilatı Cumartesi günü kongreye gidiyor. Tek liste halinde gidilecek kongre öncesinde bir açıklama yapan İlçe Başkanı Münir Ali Kara, Cumhuriyet’in 100. yılında MHP’yi çok daha iyi yerlere taşımak için göreve talip olduklarını söyledi.

MHP cumartesi günü kongre heyecanı yaşayacak
banner189

Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Kongresi Cumartesi günü saat 15.00’da Saloon Life’ta yapılacak. Tek liste halinde gidilecek kongre öncesinde hazırlıklarını tamamlama noktasına geldiklerini ifade eden İlçe Başkanı Münir Ali Kara çok daha güçlü bir teşkilat yapılanması için kolları sıvadıklarını ve “2023’te Lider Ülke Türkiye” hedefine yönelik olarak çalıştıklarını söyledi. Kara, “Kongremize tüm dava arkadaşlarımız davetlidir” dedi.

GÜÇLÜ LİSTE HEDEFİ

Kongreye tek liste ile gidilecek olmasının kendileri için ciddi bir sorumluluk olduğunu ifade eden Kara, “Tek liste olarak seçime gitmek sanıldığı kadar kolay bir durum değil. Aksine çok ciddi bir sorumluluk gerektiriyor. Listemizi istişareler sonunda şekillendiriyoruz. Listemizde yeni isimlerin yanı sıra partimizden ayrılmış ve ancak davaya geri dönmek isteyen bazı isimlere de yer vereceğiz. Son ana kadar istişarelerimiz sürecek” dedi.

KUCAKLAYICI OLACAĞIZ

“Biz göreve talip olduğumuzda nefsimizden feragat ettik” diyen Kara, “Kimse ile şahsi problemimiz yok. Şimdiye kadar kırgın olduğumuz, kırdığımız kim varsa helalleşmeye ve kucaklaşmaya hazırız. Bizi sevsin sevmesin davası Türkiye olan, ‘Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben’ diyen herkese kapımız da gönlümüz de açıktır. Tüm dava arkadaşlarımızı Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında bekliyoruz. Burası bizim tapulu mülkümüz değil. Evinize dönün. Sizi şefkatle kucaklamaya hazırız” ifadelerini kullandı.

KOVİD-19 ÖNLEMLERİ

Kongrede Kovid-19 önlemlerine hassasiyetle uyulacağını da sözlerine ekleyen Başkan Kara, “Tüm dünyanın bir numaralı sorunu olan koronavirüs dolayısıyla kongremiz hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleştirilecektir. Tüm davetlilerimizden de maske ve sosyal mesafe noktasında duyarlı olmalarını bekliyoruz. Kongre salonumuz da sosyal mesafe kuralları doğrultusunda dizayn edilecektir. Bu noktada davetlilerimizin özellikle hassasiyet göstermesini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

BÜLBÜL DE GELECEK

Kongreye MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül’ün de katılacağını söyleyen Münir Ali Kara, “Kongremizde bir aksilik olmazsa divan başkanlığımızı TBMM Grup Başkanvekilimiz yapacak. Ağır iş yükü ve çalışma temposuna rağmen ilçe kongrelerimizi onurlandıran grup başkan vekilimizi ağırlayacak olmanın heyecanı içindeyiz. Tüm dava arkadaşlarımızı bu coşkuya ortak olmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2020, 14:13

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER