MHP'de aile içi iftar

MHP ilçe teşkilatı parti binasında düzenlenen iftarda bir araya geldi.

MHP'de aile içi iftar

Parti binasında düzenlenen iftar yemeğine Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ile 27. dönem milletvekili Adayı Tolgahan Öksüz ve il yönetim kurulu üyelerinden bazıları da eşlik etti. Salı akşamı düzenlenen iftara Yuvalıdere Belediye eski Başkanı Adnan Keskin, Kurudere Belediye eski Başkanı Mehmet Alemdar, İl Genel Meclis eski Üyesi Hasan Filizfidanoğlu, Karasu Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Hocaoğlu, Belediye Meclis Üyeleri Fatih Şentürk, Oktay Yazıcı, İsmet Günaydın ve Hasan Hocaoğlu ile eski İlçe Başkanları Recep Ali Küçük, Cevdet Kenan Karabulut ve Ekrem Yiğit’le parti yönetim kurulu üyeleri katıldı.

‘UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ’

İftarın ardından Resuller Mahallesi’ne giden MHP’liler burada teravih namazı sonrasında mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Ülkü Ocağı Başkanı Mehmet Hocaoğlu, İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ve yönetimini ağırlamaktan duydukları mutluluğu aktardı. Karasu İlçe Teşkilatı ile tam bir uyum içinde çalıştıklarını da sözlerine ekleyen Hocaoğlu, Cumhur İttifakı’nın tam ve doğru şekilde anlatılması için var güçleri ile sahada olmaya gayret ettiklerini ifade etti.

‘DAHA FAZLA SAHADA OLACAĞIZ’

İftar organizasyonlarının insanların kaynaşmasına vesile olduğunu söyleyen MHP İlçe Başkanı Münir Ali Kara, “Mübarek Ramazan ayında bu şekilde bir araya gelmeler kaynaşmayı da kolaylaştırıyor. Milliyetçi Hareket Partisi her daim bir ve beraber bir şekilde hareket etmektedir. Aile içinde zaman zaman kırgınlıklar olsa da bu şekildeki organizasyonlar ile bu kırgınlıkların ayrılığa dönüşmesinin önüne geçiyoruz. Pandemi sonrasındaki ilk bir araya gelişimizin ardından daha fazla sahada yer alma gayreti içinde olacağız” dedi.

‘ZOR GÜNLERDEN GEÇTİĞİMİZ ORTADADIR’

İl Başkanı Ahmet Ziya Akar da birlik ve beraberlik içinde olmanın önemine işaret ettikten sonra; “Ülke olarak zor günlerden geçtiğimiz ortadadır. Kimse ‘bu ülkede ekonomik sıkıntı yoktur’ demiyor. Devletimiz bu konuda elini taşın altına koymuş durumdadır. Türkiye Cumhuriyeti dün olduğu gibi bugün de birilerinin hedefi konumundadır. Bu yarın da bu şekilde olacaktır. Ancak bu zor günlerden çıkmanın yolu yine Cumhur İttifakı’ndan geçmektedir” dedi.

‘TÜRK HALKI HER TÜRLÜ GÜÇLÜĞÜN ÜSTESİNDEN GELECEK DURUMDADIR’

Başkan Akar, “Dış dünyada pek çok ibretlik gelişme yaşanıyor. Pek çok ülke ekonomik özgürlüğünü yitirdikten sonra askeri gücünü kaybediyor. Neticede de kendi egemenliğini yitirip başka devletlerin kuklası durumuna düşüyor. Türkiye Cumhuriyeti bu yollardan geçmiş, darbe süreçlerini defalarca yaşamıştır. Bundan sonra kaybedecek zamanımız da başkalarına teslim edilecek egemenliğimiz de yoktur. Bu bilinçte olmalıyız. Türk halkı her türlü güçlüğün üstesinden gelecek durumdadır” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2022, 19:50

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER