MHP’de kongre süreci başladı

Kara muhtemelen tek aday...

MHP’de kongre süreci başladı
banner238

Milliyetçi Hareket Partisi 29 Ağustos’ta Karasu kongresini geçekleştirecek. İlçe Başkanı Münir Ali Kara sürecin en sağlıklı şekilde işlemesi için partiye gönül veren herkesle istişare edeceklerini söyledi.

Tarih kesinleşti

Koronavirüs salgını nedeniyle hassas bir süreçte kongre gerçekleştireceklerini söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Münir Ali Kara, “Kongre tarihimiz 29 Ağustos olarak kesinleşti. Bu tarihe kadar en kucaklayıcı yönetimi gerçekleştirmek için görüşmelerimiz sürecek. Kendini Milliyetçi, Ülkücü Camiaya yakın hisseden herkese kapımız açık olacak. Kucaklayıcı bir yönetim yapmak için yola çıkacağız” dedi.

Tek liste kararı

MHP Genel Merkezi’nin bu dönem ülke genelinde tek liste ile seçime gitme kararı aldığını belirten Kara, “Milliyetçi Hareket Partisi’nin görüşünü benimseyen, davaya ihanet etmemiş, yaşanan süreçler boyunca dik duruş sergilemiş herkese kapımız açıktır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin güçlenerek çıkacağı bir kongre gerçekleştirmek için elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2020, 12:45

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER