‘Tarihi bir süreçten geçiyoruz’

CHP’liler partinin genişletilmiş toplantısı için bir araya geldi. Toplantıda partinin iç meseleleri ve ilçenin sorunları görüşülüp kararlar alındı. Geçmişin yanlışları için özeleştiri yapan partililer, ülkemizin tarihsel bir süreçten geçtiğine dikkat çektiler.

‘Tarihi bir süreçten geçiyoruz’

    Karasu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Teşkilatı genişletilmiş toplantı yaptı. 16 Aralık Perşembe akşamı parti binasında yapılan toplantıya ilgi yoğundu. Partililer, ilçe yönetiminin faaliyetleri hakkında bilgilendirilirken, Karasu ile ilgili yapılacaklar ve yapılması gerekenler masaya yatırıldı. Genişletilmiş toplantıya İlçe Başkanı Aykut Süt’ün yanı sıra, yönetim kurulu, kadın ve gençlik kolları, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda parti üyesi katıldı.

AMAÇ ÇÖZÜM BULMAK

Başkan Aykut Süt yaptığı konuşmada ‘’Öncelikle toplantıya katılımın yüksek olması çok sevindirici, çünkü yaklaşık iki yıldır pandemi sürecinin yaşanması nedeniyle toplantıların yapılamaması ya da az sayıda katılımla yapılması üzüntü vericiydi’’ diyerek katılanlara teşekkür etti.

Toplantının amacının her şeyden önce ilçemizin ve hemşerilerimizin sorunlarını konuşup çözüm bulmak olduğunu belirten Başkan Süt, "Tarihsel bir sürecin içindeyiz. Seçildiğimiz günden beri partimizi seçime hazırlıyoruz" dedi.

ÇALIŞMALARIMIZI HER AN SÜRDÜRDÜK 

CHP İlçe Başkanı yaptığı değerlendirmede, “CHP ilçe teşkilatı olarak çalışmalarımızı her an sürdürdük. Ziyaretlerimizi, vatandaşları dinlemeyi ihmal etmedik. Sorunlar ve talepler konusunda kafa yorduk. Yapacaklarımız konusunda yol haritaları belirledik. Burada arkadaşlarımız ile beraber süreç boyunca yapacağımız çalışmaları değerlendirdik. Alınan kararları hayata geçirmek için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

ÇOK YARARLI GEÇTİ

Yapılan toplantının çok yararlı geçtiğini belirten Aykut Süt, ‘’Bu toplantıda partimizin değerli mensupları ve büyükleri, biz yöneticilerden neler beklediklerini, nasıl bir çalışma içinde olmamız gerektiğini, seçim kazanmak için neleri yapmamız lazım bütün bu konular üzerinde görüş beyan ettiler. Yöneticiler olarak bizler de partililerimizden gelen tüm talepleri tek tek not aldık ve yapılması istenenleri bir program ve sıra dahilinde yapmak için kolları sıvadık. Tarihini bilmeyen bir siyasetçi, siyasetçi değildir. Bize CHP terbiyesi verenlere minnet duyuyoruz" dedi.

OLAĞANÜSTÜ SÜREÇ

Toplantıda söz alan partililer; ‘’Ülkemiz bu dönemde olağanüstü bir süreçten geçiyor. Şartların çok zorlaştığı bu süreçte Cumhuriyet Halk Partisi olarak önemli bir mücadele veriyoruz. Vatandaş, halkın sıkıntısını aşabilecek siyasetçiler arıyor. Ülke giderek fakirleşiyor. Birileri zenginleşirken çoğunluk fakirleşiyor" ifadelerini kullandı. CHP’liler, parti içi özeleştiri yapmaktan da çekinmedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2021, 18:00

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER