Tever’den Karasu ziyareti

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Karasu’ya gelerek bir dizi ziyarette bulundu. Darıçayırı ve Paralı mahallelerine giden Ak Partililer esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Tever’den Karasu ziyareti

İlçe ziyaretlerini Karasu ile sürdüren Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever Darıçayırı Mahallesine gitti.

Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ve Belediye Başkanı İshak Sarı ile birlikte Darıçayırı Mahallesini ziyaret eden Tever, mahalle sakinleri ve esnafının isteklerini dinleyip ramazanlarını tebrik etti.

Başkan Tever, “Ramazan ayının manevi ruhunu yaşamak, hemşerilerimiz ile buluşmak için ziyaretlerimizi dört koldan sürdürmeye devam ediyoruz. Karasu ve ilçelerimizde çeşitli ziyaretlerde bulunarak esnaflarımızla, üreticilerimizle ve vatandaşlarımızla bir araya geldik” diye konuştu.

UĞUR’A ZİYARET

İl Başkanı Yunus Tever, Belediye Başkanı İshak Sarı ve İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit’in bulunduğu Ak Partili heyetin ziyaret ettiği bir başka mahalle de Paralı oldu. 2013 yılında Paralı Mahallesinde Kurulan Kuzey Tarımsal Kalkınma Kooperatifini de ziyaret etti. Ak Partililer, kooperatif başkanı Özgür Uğur’dan kooperatif ile ilgili bilgi aldı. Uğur, kendilerini ziyaret eden heyete kavrulmuş fındık hediye etti ve ziyaret için de teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2022, 14:59

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER