Yavuzyiğit; “Biz birlikte büyük bir aileyiz”

Sakarya Genişletilmiş Birim Başkanları İstişare Toplantısı, Ak Parti Genel Başkan Yardımcı, İl Başkanı, milletvekilleri ve teşkilat kademelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Yavuzyiğit; “Biz birlikte büyük bir aileyiz”

AK Parti Sakarya İl Teşkilatı, Adapazarı’nda düzenlediği Birim Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda bir araya geldi.  Ak Parti teşkilat mensuplarının tüm kademelerinin yer aldığı buluşmaya İl Başkanı Yunus Tever’in yanı sıra Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek, Recep Uncuoğlu, kadın ve gençlik kolları il başkanları, ilçe Başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda parti mensubu katıldı.

‘’BİRLİK VE BERABERLİĞİNİ PEKİŞTİRİYOR’’

Toplantıya katılan Karasu Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit; ‘’Coşku ve heyecanlarıyla birim başkanları toplantımıza katılım sağlayan tüm yol arkadaşlarımızla kıymetli istişarelerde bulunduk. Biz büyük biraileyiz. Birim başkanları toplantılarımız ile teşkilatımızın birlik ve beraberliğini pekiştiriyor, teşkilatlarımızda yapılacak çalışmalar hakkında dava arkadaşlarımızla değerlendirme yapma fırsatı buluyoruz” dedi. 

‘’EN GÜZEL CEVABI BAŞARILARIMIZLA VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ’’

İl Başkanı Yunus Tever; “Partimizin istikrarını bozmayı amaçlayanlara en güzel cevabı; çalışmalarımızla, icraatlarımızla, reformlarımızla ve başarılarımızla vermeye devam edeceğiz. Bugün dünden daha güçlüyüz, yarın daha da güçlü olacağız inşallah” diyerek tüm katılımcılara teşekkür etti ve başarı diledi.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2021, 16:55

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER