banner379

Yavuzyiğit: Halkımızın her daim yanındayız

Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ve yönetim kurulu üyeleri Tepetarla Mahallesini ziyaret etti, vatandaşların sorunlarını dinledi.

Yavuzyiğit: Halkımızın her daim yanındayız

AK Parti Karasu İlçe Teşkilatı'nın mahalle ziyaretleri sürüyor. Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Tepetarla mahallesini ziyaret ederek çiftçilerle ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Mahalle Başkanı Alaattin Coşkun ve Mahalle Muhtarı Hasan Tabiloğlu ile görüş alışverişinde bulunan Başkan Hasan Yavuzyiğit, ilçe teşkilatı olarak mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam edeceklerini de söyledi. Yavuzyiğit; “İlçe teşkilatımız olarak gençlik kollarımız ve kadın kollarımız da ziyaretlerine ve üye çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Ak Parti olarak her zaman halkımızın yanında oluyor ve ziyaretlerimizle vatandaşlarımızın sorunlarını da dinlemiş oluyoruz. Bunun neticesinde ise elimizden ne geliyorsa halkımızın her daim yanında oluyoruz” dedi.

Mahalle Başkanı Alaattin Coşkun ve Mahalle Muhtarı Hasan Tabiloğlu ise mahallelerine gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı Başkan Yavuzyiğit ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2021, 13:03

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER