Yavuzyiğit korona nedeniyle geri döndü

AKP 7’nci Olağan Kongresi’nde delege olarak oy kullanmak üzere Ankara’ya giden AKP Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit’in kongre öncesi yaptırdığı korona testi pozitif çıkınca kongreye katılmadan geri döndü.

Yavuzyiğit korona nedeniyle geri döndü

Bugün Ankara’da gerçekleşen  AKP 7’nci Olağan Kongresi’nde delege olarak oy kullanmak için Ankara’ya giden AKP Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit’in kongre öncesi yaptırdığı koronavirüs testi pozitif çıktı. Testi pozitif çıkan Yavuzyiğit kongreye katılamadan Karasu’ya geri döndü.
ÖĞRENİNCE KARASU'YA GERİ DÖNDÜ
Kongreye katılacak olan delegelerin test yaptırma zorunluluğu olması nedeniyle Koronavirüs testi yaptıran ve sonucun pozitif olduğunu öğrendiğini belirten Yavuzyiğit, “Kongre öncesi test sonucumuz bildirildi. Pozitif olduğumu duyar duymaz kongreye katılmadan Karasu’ya döndüm. Hiçbir belirti yoktu. Herhangi bir sağlık sorunum bulunmuyor” dedi. 10 gün süreyle evinde izole altında kalacak olan Yavuzyiğit, sağlık durumunun iyi olduğunu ve ailesinin de temaslı olması nedeniyle evde 10 gün süreyle izole altında kalacağını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2021, 13:38

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER