Yavuzyiğit; 'Ramazanda hep sahadaydık, ulaşılmadık yer bırakmıyoruz'

Ramazan ayı boyunca mahalle ziyaretlerine önem veren Belediye Başkanı İshak Sarı ve Ak Parti İlçe Başkamı Hasan Yavuzyiğit hep sahada olduklarını dile getirdi.

Yavuzyiğit; 'Ramazanda hep sahadaydık, ulaşılmadık yer bırakmıyoruz'

Belediye Başkanı İshak Sarı, AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte hafta başından buyana Manavpınarı, Küçükboğaz, Yassıgeçit, Yuvalıdere mahallelerini ziyaret etti.

İlçe Başkanı Yavuzyiğit; “Pandemi sürecinde dostlarla bir araya gelip iftar yapmayı özlemiştik. Manavpınarı Mahallesin’de iftar programına misafir olduk. Dostlarla iftar yapmanın keyfini yaşadık. Teravih namazınındın sonra kahvehane ve esnaf ziyaretlerinde bulunduk. Kıymetli muhabbetlerine bizleri de ortak ettikleri için hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

‘ULAŞILMADIK YER BIRAKMIYORUZ’

Başkan Yavuzyiğit; “Ramazan ayı boyunca durmaksızın her mahallemize ulaşmaya çalıştık. Ulaşmaya da devam ediyoruz. Teşkilatımız gayret ve samimiyetle ziyaretlerine, vatandaşlarına, hemşerilerine ulaşmaya gayret ediyor.

Belediye başkanımız, meclis üyelerimiz, başkan yardımcılarımız ve yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte ulaşılmadık yer bırakmıyoruz’ diyerek açıklamalarına son veren Başkan Yavuzyiğit; “Mahallelerinde bizleri ağırlayan mahalle sakinlerimize bizlere göstermiş oldukları misafirperverlik ve hoşsohbetleri için teşkilatımız adına hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2022, 09:03

Karasu Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adı yok
Adı yok - 4 hafta Önce

Bunlar yuvalıdereye getirirken darçayiri yolundan getirseydiniz yolun rezilliğini görselerdi akçı kardeşler oy zamanı geldimi hepsi dökülür.

SIRADAKİ HABER