Yavuzyiğit: 'Vatandaşımıza dokunuyoruz'

AK Parti Karasu ilçe teşkilatı mahalle ziyaretlerini sürdürmeye özen gösteriyor. Geçtiğimiz hafta İl Başkanı Yunus Tever’in de katıldığı mahalle ziyaretleri Kurudere, Ardıçbeli ve Karanlıkdere ile devam etti.

Yavuzyiğit: 'Vatandaşımıza dokunuyoruz'

AK Partililer mahalle ziyaretleri kapsamında Kurudere’yi ziyaret etti. Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever, Belediye Başkanı İshak Sarı, İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Şahin, meclis üyesi Hüseyin Emanet ve yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile Kurudere halkı ile bir araya gelindi. Teravih namazını Kurudere’de kılan heyet namaz sonrasında mahalle sakinleri ve mahalle esnafı ile bir araya geldi. Dilek ve temennileri dinleyen heyet, kendilerini güler yüzle karşılayan mahalle halkına teşekkür etti. İl başkanı Tever, bir dizi ziyaretin ardından ilçeden ayrıldı.

TERAVİH NAMAZINI BİRLİKTE KILDILAR

Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, Belediye Başkanı İshak Sarı, Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Ağun ve meclis üyesi Sabri Aslanbay Ardıçbeli ve Karanlıkdere mahallelerinde ziyaretlere devam ettiler.

 Başkan Yavuzyiğit; ‘’Teravih namazlarını mahallelerde vatandaşlarla birlikte kılmaya özen gösteriyoruz. Vatandaşlarımıza dokunmaya çalışıyor, dilek ve temennilerini dinleyip, çözümü noktasında neler yapabilirizi tartışıyoruz. Hafta içi Ardıçbeli ve Subatağı mahalle sakinlerimiz ile teravih namazı sonrasında bir araya geldik. Mahalle muhtarlarımıza ve mahalle halkına misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2022, 12:20

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER