Anlamlı turnuvada kupalar sahibini buldu

Karasu'da yapılan, Adapazarı’nın kurtuluşunun 100’üncü yıldönümü nedeniyle il genelinde gerçekleştirilen spor etkinliklerinden biri olan bilardo turnuvası tamamlandı.

Anlamlı turnuvada kupalar sahibini buldu

   Adapazarı’nın 100 kurtuluş yıldönümü nedeniyle yapılan etkinlikler kapsamında bilardo turnuvası düzenlendi. Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 3 Bant Bilardo Turnuvası, 58 sporcunun katılımı ile Karasu’da yapıldı. Hafta boyunca süren turnuva, her akşam 18.00'da Karasu Akademi Bilardo salonunda heyecanlı saatlere sahne oldu. Karasulu bilardo severlerin ilgi gösterdiği etkinlik tamamlandı ve dereceye girenler kupalarını aldı.

DERECE ALANLAR

   Anlamlı turnuvada, Seymen Özbaş birinci oldu. Mehmet Boyacı ikincilik, Ertan Öztürk ise üçüncülük kazandı. Dereceye girenlere kupa ve madalyaları Karasu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç, Bilardo Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanı Engin Kobaş, Bilardo ile temsilcisi Emre Kale ve Mehmet Süleymanoğlu tarafından düzenlenen törenle verildi. Karasu'da gerçekleştirilen turnuvada bu kez Karasulu bilardoculardan dereceye giren olmadı.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2021, 11:46

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER