banner181

Başkan Ekşi hızlı başladı

#SakaryasporSakaryalılarındır hashtagi açıldı...

Başkan Ekşi hızlı başladı

Ekşi'den karşı atak
Sakaryaspor Başkanlığına seçilen Cevat Ekşi taraftarlarının, sosyal medyada yoğunlaşan eleştirilere karşı Büyükşehir Belediyesi yönetiminin verdiği sosyal medya desteğinin ardından #SakaryasporSakaryalılarındır etiketiyle sosyal medyada gündem çalışması yapmaya başladı.
HAYDİ BİSMİLLAH DEDİ 
Sakaryaspor kongresinin hemen ardından açılan #cevatekşiistifa etiketine yapılan yorumların ardından bir süre sessiz kalan Cevat Ekşi taraftarları harekete geçti. Sosyal medyada  #SakaryasporSakaryalılarındır çağrısı yapılmaya başlandı. Sakaryaspor Bakanı Cevat Ekşi Haydi Bismillah diyerek #SakaryasporSakaryalılarındır etiketini paylaştı. 
DESTEK DE VAR TEPKİ DE

Ekşi'nin paylaşımı çok sayıda retweet edildi. Ancak Cevat Ekşi'ye cevap vermek isteyenler, paylaşımının yoruma kapalı olduğunu gördü. #SakaryasporSakaryalılarındır etiketine Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce de bir twet dizisiyle destek verdi. Başkan Yüce de bu paylaşımlarını yoruma kapadı. 
Sakaryaspor'un Twetter hesabından yapılan  #SakaryasporSakaryalılarındır etiketiyle yapılan paylaşımlar ise yoruma açık. SATSO Başkanı Akgün Altuğ'un aynı etikete destek verdi. Altuğ'un hesabına yapılan yorumlarda Akgün Altuğ'un Cevat Ekşi'ye destek vermesi tepkilere neden oldu. 

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2020, 12:49

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER