''Belediye Spor Okulları ilimiz genelinde adını duyurmaya başladı''

Karasu Belediyesi Spor Okulları çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Sarı, ‘’Saygılı, kültürlü ve yetenekli gençlere gerekli çağdaş eğitimi vererek ülkeye kazandırmak amacı ile kurulan Karasu Belediyesi Spor Okulları ilgi odağı olmaya devam ediyor’’ dedi.

''Belediye Spor Okulları ilimiz genelinde adını duyurmaya başladı''

 “Karasu Belediyesi Spor Okulları bir eğitim yuvasıdır” diyen Belediye Başkanı İshak Sarı; “Karasu Belediyesi Spor Okulu, Aziziye Mahallesi 32 Evler KARSAŞ Spor tesislerinde, Sakarya Beşiktaş Futbol Okulu, Karasuspor ve Karasu Akademi gibi birçok futbol kulübüne tesislerinin kapısını açarak hem antrenman fırsatı sağlamaya devam ediyor hem de aralıklarla mini turnuvalar düzenleyerek genç sporcuların kendi yeteneklerinden haberdar olmasına ve kendi yeteneklerini başkalarının yetenekleriyle karşılaştırabilmesine fırsat veriyor’’ dedi.

‘’İLİMİZ GENELİNDE ADINI ŞİMDİDEN DUYURMAYA BAŞLADI’’

Başkan Sarı sözlerine şöyle devam etti; ‘’Çocukların sosyal ve fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmak, hayallerine ulaşmalarında yardımcı olmak ve en önemlisi en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın topluma faydalı gençler olarak yetiştirilmesine destek vermek amacıyla kurduğumuz Karasu Belediyesi Spor Okulları yeni bir kuruluş olmasına rağmen ilimiz genelinde adını şimdiden duyurmaya başladı. Gençleri spora yönlendirme amacıyla 32 Evler KARSAŞ Spor tesisimizde gerekli düzenlemeleri yaparak altyapısı olan spor kulüplerimize gerekli tüm desteği ücretsiz veriyoruz. Çocuklarını spor okullarımıza yazdırmak isteyen vatandaşlarımızı Karasu Aziziye Mahallesi 32 Evler KARSAŞ Spor tesislerine davet ediyorum.”

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2022, 19:21

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER