Birinciliği Karasu'ya bu kez Bursa'dan getirdiler

Bursa’da düzenlenen Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Kupası yarışmasında Karasulu isim ilçeye birincilikle döndü. Ayrıca ikincilik ve üçüncülük madalyaları da ilçemize geldi

Birinciliği Karasu'ya bu kez Bursa'dan getirdiler

   Bursa’da 28-30 Mayıs 2021 tarihlerinde Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından düzenlenen Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Kupası Trap yarışmasında, Osman Türkmen birinci, Eda Sanlı ikinci, Yılmazcan Deli ise üçüncü olarak ilçeye döndüler. Karasu Avcılar, Atıcılar ve Balıkçılar Spor Kulübü üyeleri, Osman Türkmen Veteranlar, Eda Sanlı Büyük Bayanlar, Yılmazcan Deli Genç Erkekler kategorilerinde ilçemizi temsil etti. Yarışmada, 3'ü Karasu'dan olmak üzere Sakarya'yı 9 sporcu temsil etti.

   Karasu Avcılar, Atıcılar ve Balıkçılar Spor Kulübü başkanı Cemil Çakır, ‘’Bu anlamlı yarışmada, ilçemizi en güzel şekilde temsil ederek madalyalarla dönen sporcularımızı kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum. Kulübümüzün kadın, erkek, genç, yaşlı tüm üyeleri başarılarıyla bizi gururlandırmaya devam ediyorlar’’ diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2021, 22:22

Karasu Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cemil Çakır
Cemil Çakır - 5 ay Önce

Biz Karasu Avcılar Atıcılar ve Balıkçılar spor kulübü yönetimi olarak elimizden geldiğince resmi ve özel yarışmaları takip edip katılmaya çalışıyoruz. Benim her zaman yanımda olup yanlız bırakmayan arkadaşlarıma teşekkür ederim.

SIRADAKİ HABER