banner388
banner400

Bu kurslar herkes için

banner403

Karasu Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün Halk Eğitim Merkezi destekli açtığı kurslar başladı. 7’den 70’e herkesin birçok dalda spor yapabilmesi için İlçe Müdürlüğü’nün sürdürdüğü spor kurslarına ilgi büyük.

Bu kurslar herkes için
banner399

   Geçtiğimiz aylarda açılan ancak korona virüs vakalarının artması nedeniyle ara verilen spor kursları tekrar başladı. Konu ile ilgili bilgi veren Karasu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç, “Halk Eğitim Merkezi destekli açtığımız kurslara Mart ayı başlarında ara verilmişti. Geçtiğimiz hafta spor salonlarının açılması kararı ile kurslarımızı tekrar açtık’’ dedi.

PANDEMİ KURALLARI

Müdür Ataç, ‘’Spor salonlarının saat 19.00’a kadar açık olması ve 20 yaş altının 14.00 - 18.00 saatleri arasında sokağa çıkma serbestliği düşünülerek küçüklere, gençlere ve yetişkinlere yönelik basketbol, voleybol, karate, judo, kick boks ve okçuluk kurslarımız Pazartesi günü itibari ile başlamış oldu. Kurslarımızda pandemi kurallarına uyma konusunda titizlik gösteriyoruz. Ayrıca tüm kursiyerlere ateş ölçümü ve HES kodu sorgulaması yapıyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2021, 11:01

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner391

banner390