Bu yıl şampiyonluk hayal!

Sakaryaspor’un geleceği, Basın Kulübü’nün 16. programında ele alındı. Canlı yayında konuşan dört gazeteci, Yeşil-Siyahlıların bu yıl bir üst kümeye çıkmasını hayal olduğu fikrinde birleşti.

Bu yıl şampiyonluk hayal!

Sakarya’nın gündeminin değerlendirildiği canlı yayın Basın Kulübü, 23 Şubat Salı akşamı youtube kanalında ve Relax FM'de yayınlanırken, aynı zamanda t54.com.tr, haberlisin.com, haber54.com.tr ve sakaryadantaraf.com adreslerinden izlendi.

Moderatör Oktay Sarı yönetiminde yayınlanan 'Basın Kulübü'nün konukları T54.com.tr Genel Yayın Müdürü Sezai Matur, DHA Temsilcisi ve Ajans Güven Sahibi Güven Hasbaş ve Sakaryadantaraf.com İmtiyaz Sahibi Raif Ugan’dı.

ŞAMPİYONLUĞU UNUTALIM

Moderatör Oktay Sarı’nın ‘7 Mart’ta Sakaryaspor kongresi olur mu, eğer yapılırsa çare olur mu’ sorusuna verilen yanıtlar özetle şöyle:

Raif Ugan: ‘Olsa ne olur olmasa ne olur! Sakaryaspor’da her zaman kongreleri ve kimin gidip kimin geleceğini konuşuyoruz.  İşin aslı bir çıkmaz içinde sürüklenip duruyoruz. Çok ciddi sorunların bizi kapıda beklediğini unutuyoruz. Takım taşıma suyla yürümeye çalışıyor. Kimin ne yaptığı belli değil. Sezonla ilgili bütün umutlarımı kaybettim.

Güven Hasbaş: ‘Bizim bu sene bir üst lige çıkmamız hayal. Kendimizi kandırmaya ve farklı gündemlerle kimseyi meşgul etmeye hakkımız yok. Kongre yapılsa da mevcut yönetim sezon sonuna kadar devam etmeli. Yaptıkları işin günahını kamuoyuna açıklasınlar istiyorum.’

Sezai Matur: ‘Sezonu bu yönetim başlattı, bunlar bitirsin diyorum. Play Off umudu da tükendi. Yeni bir yönetim gelirse bir hava yakalanabilir mi? Futbolcular parayı fazla seviyor galiba. O zaman daha iyi oynarlar gibi geliyor bana. Alacaklarını alamadıkları için sahada ruh gibi dolaştıkları söyleniyor.

VAKA SAYILARI ARTIYOR

Basın Kulübünde corona vakalarında son durum, konuyla ilgili SATSO’da yapılan toplantı, yasakların ihlaline kesilen cezalar, yeni Adalet Sarayı inşaatı gibi konular tartışıldı. Programa, SATSO Başkanı Akgün Altuğ'da katılarak, değerlendirmede bulundu.

Yayını izlemek için: https://youtu.be/F9LRpqSZTXY

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2021, 12:57

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER