Emniyet Müdürü Akyol; 'Karasu arkanızda'

Karasu İlçe Emniyet Müdürü Halil Akyol, hafta sonu oynanacak olan Hendekspor maçı öncesi Karasuspor’un antrenmanını ziyaret ederek futbolculara başarılar diledi. Takıma tatlı ikramında da bulunan Skyol, “Her zaman yanınızdayız, Karasu arkanızda” mesajı verdi.

Emniyet Müdürü Akyol; 'Karasu arkanızda'

   Karasuspor’un hafta sonu oynayacağı Hendekspor maçı öncesi gerçekleştirilen antrenmanı ziyaret eden Karasu İlçe Emniyet Müdürü Halil Akyol, futbolculara başarı dileğinde bulundu. Kulüp Başkanı Yüksel Mazlum, Kulüp Yöneticisi Volkan Yıldız ve teknik kadro tarafından karşıladı.

‘İHTİYACIMIZ VAR’

   Erenlerspor galibiyeti için futbolcuları tebrik eden Akyol, Hendekspor maçı için de başarılar diledi. “Takım olarak, taraftarımızın ve ilçemizin manevi desteğine ihtiyacımız var” diyen Teknik Direktör Serdar Ergelen, ziyaret için Müdür Akyol’a teşekkür etti.

‘MEMNUNİYET DUYDUK’

   Karasuspor Başkanı Yüksel Mazlum da İlçe Emniyet Müdürü Akyol’un ziyaretinden ve ikramından duyduğu memnuniyeti dile getirerek desteği için teşekkür etti. Mazlum,  “Saha içinde takımımız mücadele ediyor. Saha dışında da taraftarımızın ve ilçemizin mücadelesi olmazsa olmaz. Destek olan herkese teşekkür ederiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2021, 12:40

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER