banner379

Finale doğru adım adım ilerliyoruz

Karasu Fest 2020 Yaz Futbol’unda Kuzeyin yarı finalistleri belli oldu...

Finale doğru adım adım ilerliyoruz

  Pandemi sürecinde uzun süre kapalı olan halı sahaların açılması ile kuzey bölgesinin en büyük futbol turnuvasında yarı finalistler belli oldu.

  Covid 19 salgını nedeni ile uzun süre kapalı kalan halı sahalar açıldı ve kuzey bölgesinin en büyük futbol turnuvası Karasu Fest 2020 Yaz Futbol Turnuvası’nda sona yaklaşıldı. Bu akşam oynanacak yarı final karşılaşmalarının ardından finalistler belli olacak.

  Volkan Yıldız, Yusuf Parlak ve Recep Kurt organizasyonunda, 32 Evler spor kompleksinde yapılan turnuvalarda finalistler belli oldu. Turnuvaya 20 takım katıldı. İşte birbirinden güzel karşılaşmalara sahne olan turnuvada yarı finalistleri;

Emre Filizfidan Mobilya, Karakaş Nalbur, Kocaali Birlik ve Namazgâh takımları adlarını ilk dörde yazdırarak yarı finalist oldular.

İLGİ YOĞUNDU

  Yaklaşık 20 gündür devam eden turnuva zaman zaman iddialı maçlara sahne olurken ilgi de oldukça fazlaydı. İlimizin tanınmış amatör futbolcularından Özkan Sahip’in hakemliğini yaptığı maçlarda çaldığı otoriter düdüklerle seyircinin takdirini kazandı. Eski Bucaspor, İzmirspor ve Altınorduspor’un teknik sorumluluğunu yapan Zeki Çakır, Spor Yazarı Cafer Erdoğan ve birçok futbol severin izlediği turnuvada sona yaklaşıldı. Organizasyon sorumluları Volkan Yıldız, Yusuf Parlak ve Recep Kurt yaptıkları açıklamada, ‘’Yaklaşık üç yıldır bu tür organizasyonları beraber düzenliyoruz. Hiçbir problem yaşamadan da bugüne geldik. Geçtiğimiz sezonda plaj futbolunu düzenledik ve burada da alnımızın akı ile Karasu etabını tamamladık. Bu turnuvada aynı güzellikte geçiyor. Çok küçük şekilde anlaşmazlıklar çıksa da kendi aramızda giderdik.

BİRİNCİYE 5 BİN LİRA ÖDÜL

  Tertip komitesi olarak turnuvamızın ödüllerini, birinci olan takımımıza 5 bin TL, ikinciye 1500 TL ve üçüncüye 500 TL olarak belirledik. Komite olarak hedefimiz daha çok etkinlik yaparak gençlerimize spor yaptırmanın keyfini yaşamak’’ diye konuştular.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2020, 13:12

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER