banner469

Her şeyden önce kendin için...

Fitness Antrenörü, Uluslararası Pilates Eğitmeni Nilüfer Adviye Ulca'nın bu haftaki köşe yazısı...

Her şeyden önce kendin için...

NE GÜLÜMSEYEREK BAŞLA. ETRAFINIZDAKİ İYİ ENERJİYİ TETİKLEDİĞİNİZ İÇİN EVREN DE SİZE GÜLÜMSER UNUTMA.

Her şeyden önce kendin için, daha güçlü olmak için, daha iyi hissetmek için egzersiz yap. Bir günde değişim bekleme ama bir günde başla. Ruhun için, bedenin için gelecek yıllara yatırım yapmalısın. Kaliteli bir yaşlılık geçirmek bizim elimizde bunu unutma. Bir eğitmenden diyet ve pilates programı alabilirsiniz. Fit bir bedende yaşamak, fazlalıklarınızdan kurtulmak sandığınız kadar zor değil.

KARIN BÖLGENİZİ ERİTMEK İÇİN…

Örneğin; karın bölgenizi eritmek için, sadece karın egzersizi yapmayı bırakıp, gerçekten doğru egzersizler yaparak, kendinizi kulaktan dolma beslenme fikirleriyle aç bırakmaktan vazgeçip, doğru beslenme ile ilerlediğinizde sizlerde istediğiniz karın bölgesine kavuşursunuz.

Tek başına diyet yapmak ya da tek başına spor yapmak bu yüzden yeterli gelmez. Yol doğru beslenme ve doğru egzersizlerden geçiyor.

İHMAL ETMEYİN

Hafta sonunuz nasıl geçiyor bilmiyoruz ama güzel havaların keyfini çıkarmayı ihmal etmeyin. Artık iyi biliyoruz ki zinde ve sağlıklı kalmak istiyorsak, düzenli egzersiz yapmanız şart. Sıcak havalarda bile spora ara vermek durumunda değilsiniz. Sabahın erken saatlerinde ve gün boyu bol su içerek egzersizlerinizi yapın.

Keyifli ve sağlıcakla kalın.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2021, 14:13

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER