Karasu Belediyesi Spor Okulları gözde kulüpler arasında

Karasu Belediyesi Spor Okulları gözde kulüplerin yer aldığı turnuvaya davet edildi.

Karasu Belediyesi Spor Okulları gözde kulüpler arasında

Kısa bir zaman önce Belediye Başkanı İshak Sarı’nın talimatıyla kurulan Karasu Belediyesi Spor Okulları, Hendek’te düzenlenecek ve 3 gün sürecek olan turnuvaya davet edildi. Karasu Belediyesi Spor Okulları 2012-2013 yaş kategorisinde Sakarya’da davet edilen tek takım olmasıyla dikkat çekti.

İLÇEMİZ ADINA MUTLUYUZ

Başkan Sarı turnuva ile ilgili yaptığı açıklamada; “İlçe genelinde birçok hizmeti sürdürürken sanata ve spora da imkanlarımız doğrultusunda yer ayırıyoruz. Belediyemiz çatısı altında yeni oluşturduğumuz spor okullarımız kısa zamanda adından söz ettirmeye başladı. Çocuklarımıza ve gençlerimize yön verebildiğimiz için, gelişimlerine katkı sağladığımız için ilçemiz adına mutluyuz. Kısa zaman önce kurulan Karasu Belediyesi Spor Okullarımızın şimdiden köklü kulüplerle bir arada olması, onlarla birlikte aynı turnuvada yer alması bizi ziyadesiyle mutlu etmiştir'' dedi.

FUTBOLUN DIŞINA TAŞIYACAĞIZ

''Yakın bir zamanda spor branşlarımızı futbolun dışına da taşımak ve her branşta adımızdan söz ettirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz'' diyen Başkan Sarı, ''Spor okullarımızda büyük emeği geçen Teknik Direktörlerimiz Zeki Nalçacıoğlu ve Ersin Türker’e teşekkür ediyor ve başta Karasu Belediyesi Spor Okulları olmak üzere turnuvada yer alacak tüm ekiplere başarılar diliyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2022, 15:02

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER