Karasuspor Başkanı Mazlum: ‘Benden bu kadar!’

Play-Off maçlarının yıldızı Karasuspor’da sürpriz gelişme. Kulüp Başkanı Yüksel Mazlum göreve devam etmeyeceğini ve olağanüstü kongre kararı aldıklarını açıkladı.

Karasuspor Başkanı Mazlum: ‘Benden bu kadar!’

   Geçtiğimiz sezonu grup lideri olarak tamamlayıp play-offa kalan ve dar kadrosuyla Üçüncü Lige yükselmek için pahalı transferlere imza atmış iki rakibine sahaları dar eden Karasuspor, yeni sezona yeni başkanla girecek.

‘AYRILIYORUM’

   Kulüp Başkanı Yüksel Mazlum başkanlığı bırakacağını açıkladı ve olağanüstü kongre için 25 Ağustos 2021 tarihini belirlediklerini duyurdu.

   Üçüncü Lig’e yükselme play-off maçlarına katılımın zorunlu olmamasına rağmen eldeki mevcut kadroyla maçlara çıkma kararı aldıklarını belirten Başkan Mazlum, “İki rakibimiz mutlak Üçüncü Lig parolasıyla hazırlandılar. Pahalı transferler yaptılar. Buna rağmen kendi sahamızdaki açılış maçında Hendekspor’a karşxı iki kez öne geçmemize rağmen uzatmanın 9. Dakikasında yediğimiz talihsiz golle yenik ayrıldık. Ardından yine iddialı diğer takım Erenlerspor’u deplasmanda 5 cezalı futbolcumuza rağmen 2-1 yendik” dedi.

‘HAKEM KURBANIYIZ’

   “Spor camiası bize karşı oynanan oyunları gördü. Hakemler ve federasyon kâğıt üstünde güçlü ilan edilen kulüplere taraf oldu” iddiasında bulunan Başkan Yüksel Mazlum play-off sürecinin kendisini ve yönetimi yorduğu kanaatine vardığını belirtti. Mazlum, “En iyisi kongreye gidip yeni bir yönetimi iş başına getirmek. Bu kararımız doğrultusunda 25 Ağustos 2021 tarihinde kongre yapacağız. Süreç içerisinde kulübümüze destek olan herkese müteşekkiriz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2021, 13:47

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER