Karasuspor küme düşebilir!

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bu yıl 12. sezonu düzenlenecek Bölgesel Amatör Lig’e 2021-2022 sezonuna 278 takım katılmaya hak kazandı. Sarı Kırmızılı temsilcimiz Karasuspor da bu takımlardan biri fakat 9 Eylül’de belgelerini Federasyona göndermezse 10 Eylül’de küme düşecek.

Karasuspor küme düşebilir!

9 EYLÜL'E KADAR FORMU GÖNDERMEZSE KÜME DÜŞECEK!

Bölgesel Amatör Lig (BAL) katılım formları yayınlandı. BAL’a katılacak olan kulüpler lige katılım teminatı olarak 22.000 TL. tutarındaki miktarı Federasyonun hesabına nakit olarak yatırmak zorunda.

Karasuspor bu 22 bin lirayı yatırdı. Şimdi Türkiye Futbol Federasyonu Bölgesel Amatör Lig Katılım Formu’nu doldurup 9 Eylül tarihine kadar göndermesi gerekiyor fakat geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Ligin sona ermesi ile Karasuspor Kulüp Başkanı Yüksel Mazlum yeni sezon öncesi kongre kararı almıştı. 25 Ağustos Çarşamba günü yapılacak kongre aday çıkmaması nedeniyle 1 Eylül Çarşamba gününe ertelendi ve kulübe yeni bir başkan adayı çıkmaması nedeniyle de Karasuspor kayyuma kaldı. Bu nedenle belgelerini tamamlayamıyor.

Federasyon tarafından yapılan açıklamada liglere katılacak olan kulüplerin evraklarını hazırlayarak en geç 9 Eylül 2021 tarihine kadar TFF'ye ulaştırması gerekiyor.

İşte o form:

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2021, 14:43

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER