Karasuspor toparlanıyor

Yirmi iki bin liralık lige katılım bedelini son gün yatıran Bölgesel Amatör Lig (BAL) temsilcimiz Karasuspor’da belirsizlik yavaş yavaş kalkıyor. Eski Başkan Akbaş’la anlaşmazlığa düşüp görevi bırakan teknik direktör Serdar Ergelen yeniden takımın başında.

Karasuspor toparlanıyor

Karasuspor Taraftarlar Derneği’nin çabalarıyla lige katılımı gerçekleşen Sarı Kırmızılıların teknik sorumluluğunu yeniden Serdar Ergelen’in üstlendiği öğrenildi. Ergelen’in var olan kadroyu bozmayacağı konuşulurken gençlerle takviye yapılacağı da edinilen bilgiler arasında. Serdar Ergelen’in bu sezon mütevazı bir kadro ile mücadele etme kararı aldığı belirtiliyor.

EKŞİ: ‘TAKIM SAHİPSİZ DEĞİL’

Karasuspor takımında uzun yıllar futbol oynayan ve takım kaptanlığı yapan Cihat Ekşi, kulübün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, yönetimde yaşanan belirsizliği aşmak için çalışmaların sürdüğünü duyurdu. Cihat Ekşi’nin açıklaması şöyle:

“Sevgili Karasuspor taraftarı, bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta içinde Bölgesel Amatör Lİge katılım ücretini yatırarak yeni sezonda Bölgesel Amatör Ligde mücadele etmeye hak kazandık. Mevcut pandemi şartları dolayısıyla kongreler iptal olduğundan ve mevcut yönetimin istifasından dolayı belirsizliklerin yaşandığı bu süreçte takımımıza sahip çıkmış bulunmaktayız. Pandemi süreci bittiğinde kongre yapılarak başkanlık seçimi tamamlanacaktır. Şuanda herhangi bir başkan adayı yoktur. Bu konuda önyargılı olmadığımızı herkesin bilmesini isteriz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

ANTRENMANLAR BAŞLIYOR

Takınım oluşturmada Karasulu futbolculara ağırlık verildiği açıklamasında da bulunan Cihat Ekşi, ilk antrenmanın 20 Ocak 2020 Çarşamba günü Karasu Atatürk Stadı7nda yapılacağını ve tüm Karasulu sporseverlerle basının antrenmana davetli olduğunu duyurdu.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2021, 18:49

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER