Karasuspor’dan bayram hediyesi

Ramazan boyunca yapılan yardımlara bir yenisi daha eklendi. Oyuncaklarını alan çocuklar çifte bayram sevinci yaşadı.

Karasuspor’dan bayram hediyesi

Sarı-Kırmızılı taraftarlar ve futbolcular kapı kapı gezerek sevindirdiler.

Sakarya’da futbolun köklü kulüplerinden olan, yıllarca ilimiz sporuna verdiği hizmetler ile bilinen Karasuspor, sosyal faaliyetleriyle de adından söz ettiriyor. Gerek korona virüs yasaklarından dolayı duyulan ihtiyaçların giderilmesi, gerekse Ramazan ayında yapılan yardımların adreslere ulaştırılması konusunda harıl harıl çalışan Sarı-Kırmızılı ekip, bu kez bayramda durmadı.

Oyuncaklar teslim edildi

Ramazan ayı boyunca bazı futbolcular ile birlikte yardım kolilerini ev ev gezerek adreslere ulaştıran Karasuspor Taraftarlar Derneği, bayramda da çocukları sevindirdi. Dernek Başkanı Onur Arslan ve yöneticiler ile Karasusporlu futbolculardan Berkan, Bedirhan Kartal ve kaptan Kaan İskender, temin edilen oyuncakları çocuklara bizzat teslim ettiler.

Başkan Akbaş’tan teşekkür

Bayramda yapılan bu güzel hareket, ailelerden büyük taktir aldı. Kapı kapı gezerek çocuklara çifte bayram yaşatan Sarı-Kırmızılı ekip, tüm ilçenin büyük bir aile olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Bu zor günlerde yapılan yardımların ve verilen hizmetlerin çok önemli olduğuna dikkat çeken Karasuspor Kulüp Başkanı Mehmet Akbaş; “Karasuspor çok büyük bir camia. Sadece sportif alanda değil, sosyal yaşamda da çok aktif bir kurumuz. Bu konuda elinden gelen emeği veren, kapı kapı gezerek ter akıtan tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun” ifadelerini kullandı.

Formun Üstü

Formun Altı

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER